bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    başıma gelen ve bana büyük bir haz veren, kendimi galip, kazanan gibi hissettiren durumdur. bir kadın bana sırılsıklam aşık olduğunu ve 6 yıldır birlikte olduğu, ona her türlü yatırım yapan adamı bir çırpıda benim için siliverdi. yanımda telefonla konuştular, adamın ağlamasını duyuyordum, kadın bana bakarak "ama ben başkasına aşık oldum" derken hissettiğim mutluluk tarif edilemez. istanbul'u fethetmiş bir komutan gibi gururlandım.

artık benimsin tatlı kız.
    2 -21 ... berkecan99
  2. 2.
    Cinsiyeti geçtim de benim için bunu yapan insana ben güvenemem ki. Yarın bir gün beni terk etmeyeceği ne malum? Benden öncekine söylediği bağlılık yalanlarını bana da söyleyecek, nasıl inanacağım?
    8 -1 ... counting stars
  3. 3.
    lan olm ... neyse yaaaaaa bazen hiç bişey söylememek daha iyidir.
    1 ... van li gog
  4. 4.
    Berkecan 99 doğumlu. Arkadaşları ona hayalperest diyor.
    10 ... ata ters binen kovboy
  5. 5.
    Bir kadının başkası için seni terk etmesinden bir farkı olmayan durumdur. Bu gün başkasını satan yarın seni de tereddüt etmeden satar. Kendini güçlü hissetmen basit bir oç. Olduğun gerçeğini değiştirmez. O kadının seni de götünden bıçakladığı günü sabırsızlıkla bekleyeceğim.
    2 ... iki teker
  6. 6.
    bütün evliler bir zamanlar terkedilenlerdi.
    ... monk of monkmountain
  7. 7.
    Olabilir. Yarın bir gün beni terk etse bile sikimde olmaz. Çünkü biliyorum ki bu kız böyle bir kız. (bkz: takılmalık kız modeli)
    ... cozutuk
  8. 8.
    bir "aç tavuğun kendini buğday ambarında sanması" hikayesidir.
    2 ... selfcontrol
  9. 9.
    olağan şeyler bunlar. herkes ilk bulaştığıyla mezara kadar gidecek diye kural yok. ancak (işte bu 'ancak' önemli, bir abi nasihati geliyor yani). fırsatın üstüne ganimet bulmuş gibi atlamadan önce süreci güvenceye almak için soru müessesini devreye almak ve doğru soruları sormak gerekir en başta. yani başkasını terkedip gelenin seni de terk ederek bir başkasına gitmesi gibi kelek durumlara düşmemek için birkaç 'doğru' soru sorarak şunlar öğrenilmeli: kadının daha önceki birlikteliği gayet iyi ve sorunsuz giderken, siz ortaya çıkınca mı her şey değişmiş, yoksa ilişki zaten sallantıdaymış da yenisini bulana kadar idare mi etmekteymiş?

birincisiyse uzak durun. arkasından ya ağlayan çıkar ya da ağlatan. ikincisi ise ve inandırıcılığı güçlüyse fırsatı kaçırmayın. zaten arkasından ses edecek birinin çıkması olasılığı zayıftır.

ben şahsen mevcut ilişkisini tamamen sonlandırmamış birine bulaşmam. yeni ilişki düşündüğüm kişiye, 'daha önce ilişki yaşadın mı? kaç ilişki yaşadın? en son ilişkin ne kadar sürdü? ne kadar zamandır ilişkisizsin? diğerlerinde olmayıp bende bulduğun ne?' gibi sorular sorarım ve gözünün içine bakarak aldığım yanıtlara göre de ilişkiye müdahil olurum.
    2 -1 ... cenillo
  10. 10.
    ulan o kadar uzun anlatmışsın ki görende bir bok yazmış sanacak. kısacası aranızda cinsel gerilim olmuştur, sende o kızı istemişsindir o kızda sevgilisini senin için terk etmiştir buna sebebiyet verende sensin yani tabiri caizse yavşaksın.
    10 ... sherlockholmesss
kapat