1. 1.
  öncesinde bir sevişme olsun ya da olmasın, tatmak istediğim duygu. kendisiyle çırılçıplak bir yatakta uzanıp da birbirimize gelene kadar ne kadar çok insan müsveddesi ile kartşılaştığımızdan bahsedip de sonrasında ağlamak. sessizce ama. kimseyi üzmeden. gecenin karanlığını bozmadan. meleklerin izleyebileceği bu tensel şöleni kötüye kullanmadan.
  tek bir damla gözyaşım göz pınarlarımdan çıkıp da o perinin göbek bölgesinden kasıklarına ulaşsın diye. ben gözlerimi kapayıp da cenneti görmek isterken o peri de bir eliyle saçlarımı okşayıp diğer eliyle de yüzüme dokunsun diye.

  silsin gözyaşımı. ve bana bin yıldır sorulan o soruyu sorsun, "sen ağlıyor musun?" ben ise bin yıldır verilen o cevabı vereyim; "gözüme bir şey kaçtı da."

  oysa o an gözüme kaçan şey koca bir hayattır. geçmişimdir. geleceğim. bugünümdür. anılardır gözüme kaçan ve gerçek bir insana denk gelene kadar hırpalanan ruhumun bekaretini koruması adına binlerce kez tecavüze uğramasının hikayesidir. susayım sonra. kalbimin ritmi sol baldırında atsın o perinin. annemin rahmine duyduğum özlemi bir perinin kasıklarında ağlayarak gidereyim. ve gideyim ben.

  sonsuz huzuru tatma adına ölümüm, bir ölümsüzün bedeninde ölsün. ve ben sevdiğim, öldüğümde sana gömüleyim.
  27 -15 ... ruzgardasavrulanyaprak
 2. 2.
  ilginç bi tecrübe olabilicek ağlama noktasıdır.

  (bkz: başka yer bulamadın mı ağlıcak)
  5 -3 ... satanist kesen psikopat kedi
 3. 3.
  insan ağlamak için bir yer aramaz. gözyaşı nerede akarsa orada ağlar!

  (#4119417)
  6 -3 ... zargana
 4. 4.
  duvara ağlamaktan daha iyi bir eylem gibi görünen hadise.
  2 ... brewed and bottled
 5. 5.
  (bkz: kasik oyunları)
  4 -1 ... saipsiz
 6. 6.
  (bkz: ana rahmine dönme isteği)
  7 ... schizofrenne
 7. 7.
  (#3450039)
  (#3450041)
  2 -4 ... zargana
 8. 8.
  öyle meleklerin filan izlemesine zaman kalmadan bitecek olan eylem.
  hassas bölge lan gülmeye bir başlarsa susturamassın.
  3 ... sustum
 9. 9.
  utanılması gereken davranış.

  ne ağlıyorsunuz olm kadının kasıklarında. ruhu ezikler. yapsanıza olm karizmanızı, s.kmişsiniz karıyı dönüp kıçınızı uyusanıza. erkek adam ağlar mı hiç. ancak s.ker.ruhu ezik zavallılar sizi. görmüyor musunuz? sevmiyor işte ablalarınız duygulu adamları. onlara göre duygusal adamlarla, duygulu adamlar bir. hepsi ezik. üzerinden traktör geçmiş at boku gibi hepsi. kokuyorlar. gidin şimdi ayna karşısında sert bakışlı, kodu mu oturtan adam provası yapın. gidin gözüm görmesin.

  sizi ruhu ezikler sizi..
  10 -10 ... zargana
 10. 10.
  vajinadan gelen koku bağlamında, ağlamak için doğru bir yer seçeneği olmayacaktır.
  3 -1 ... walter klemmer