1. 1.
    günlük hayatta karşılaştığımız kadınları karşı cins olan erkek cinsine kalitesiz gösteren detaylardır.

bana göre en etkili olan detay kadın olduğu için kendisini üstün görüyor olmasıdır. kadınlık cazibelerini kullanarak her şeyi elde edeceğini zanneder böyle tipler. mesela sizinle muhabbeti sadece merhabadır. bundan fazlası yoktur sizin için, hatta bazen görmezlikten bile gelmektedir sizi. fakat size bir işi düştüğü zaman bir ilgi patlamaları, bir yavşamalar filan... bu tip kadınlar kalitesizdir...
    39 -6 ... soyun yavrum geliyorum
  2. 2.
    aşırı ruj sürmesi, şiir denince yeniyo mu o demesi.
    15 -6 ... trollolmayakararverenworm
  3. 3.
    elini cuzdanina atmaktan aciz olmasidir.

erkekleri, adeta bir atm olarak goren kadinlarin en buyuk amaci; mumkun oldugu kadar fazla mekana bes kurus para harcamadan gitmektir.

bunlar son model araba meraklisidir lakin dat dat akbil basarlar ve egreti duran topuklu ayakkabilari uzerinde otobuslerde ayakta durmaya calisirlar lakin burunlarindan kil aldirmazlar.
    30 -4 ... marsta bir antropolog
  4. 4.
    giyimi, hal ve hareketleridir. dikkat çekici giyim ve tavırlar işte.
    7 -2 ... ekonovich
  5. 5.
    -Yemek yerken ağzını açarak yada konuşarak yemesi .

- yaptığın mecazı anlamaması

- türk dizilerini gerçekten sevmesi. Belki bu en büyük madde olabilir.

- topuklu yerine spor Ayakkabı , mont yerine bildiğin gocuk giymesi.
    9 -18 ... florikasid
  6. 6.
    amcam gibi görünmesi.
    4 -3 ... firstpastthepost
  7. 7.
    Sigara iÇmesidir. Net. Kültabagi gibi kokuyor agzi afedersiniz. Bizim kahveci sedat tan bi farkı kalmiyo.
    14 -4 ... karbon 14
  8. 8.
    Sakız çiğnemesi.
    7 -3 ... udnapistim
  9. 9.
    rüşvet yemesi, yetkisini kişisel çıkarları için kullanması, Halkı halka karşı kışkırtıp kırdıranlara cevaz vermesi... Osmanlı böyle bitti amk.
    10 -1 ... emin isa korum
  10. 10.
    Biraz eli para görünce kırk yıllık aristokrat gibi davranmasıdır.
    11 ... togolu