1. 1.
    Bir kadının diğer kadınları orospu olarak nitelendirme kriterleridir.

Kadına orospu demek için pusuda bekleyen vasat erkeklerin kadını orospu olarak nitelendirme kriterlerini hiçbir zaman merak etmedim.çünkü erkekler için kadının gülümsemesi bile orospu olmasına yetiyor.

Ama bir kadının diğer kadınlara bu tabiri neye göre yapıştırdığını her zaman merak ederim.

Bana kalırsa orospu payesi için kaba tabirle illa "vermek" şart değildir.
    para karşılığı sevişen kadın orospu ise, başka çaresi olmadığı için boğaz tokluğuna etini tanımadığı yüzlerce erkekle paylaşan kadından önce, başka çareleri de olduğu halde sırf çok parası var diye bir erkekle yaşayan, evlenen, evlilik sürdüren milyonlarca kadına da yakıştırmak lazım bu sıfatı.

bu yüzden her ay bir başka erkekle cinsel ilişkiye giren kadın, başkasının arkasından konuşan, yüzüne gülüp arkanı döndüğünde bıçağı saplayan, çıkarı için aşık numarası yapan, on erkekle beraber olup on birincisine rol çeken, dürüst ve sadık olmayan, cinselliği erkeklere karşı silah olarak kullanan kadından daha kalitelidir benim için.
    2 -1 ... icimdeolenbirivar
  2. 2.
    feministlerin bile arasını açabilecek konu.
    2 ... betonayakkabi
  3. 3.
    sevmedikleri guzelim kadinlara "orospu" dedikleri gibi sevdikleri hilkat garibelerine de "cok guzel kiz" derler.
    ... hzezel
  4. 4.
    kaypaklıkla başarı elde etmesi.
    ... sabbahh