1. 1.
    Görmem.
    2 -4 ... iwantyoucan
  2. 2.
    sakın bulaşmayın polis çağırın. bir kere döven adamı dövdüm karı koca benden şikayetçi oldu, kadın bana saldırdı az kalsın herifi darp etmekten ceza alıyordum. karı koca arasına girilmez. daha kötüsü adam emaneti size takar silahını çıkarır o anlık sinirle şarjörü size boşaltır. her olaya polis gibi müdahale etmeyin.
    20 ... bel gamzeli erkek
  3. 3.
    ayırırım.
    ben kendime yakışanı yaparım amk.

kadın orospu gibi cavlarsa sonra bana kısmet o da artık.
    3 ... thanatos gorse kiskanir
  4. 4.
    40 kiloyum soğanın cücüğü kadarım, napim yani aralarına girip haşat mı olim.
    8 -1 ... daisy jophiel
  5. 5.
    Polis çağırmak en doğrusu. Şimdi kadın der ben şikayetçi değilim adam der sen kimsin lan karışıyorsun bir ton muhabbet. Al başına belayı sonra. Sakat iş o işler.
    8 ... kale3112
  6. 6.
    Kadın dayağı sevgilisinden, kocasından veya babasından yiyorsa bir şey diyemem. Onun dışında en mantıklısı polisi aramak gibi geliyor.
    2 -4 ... dondurma sosu
  7. 7.
    döven kişinin duygusal yakınlığı önemli. şimdi kocasıysa bir şey dersen bu sefer birbirlerine sataşmayı bırakıp birleşip seni dövebilirler.
    sonuçta ortadoğu kadını hastalıklı oluyor. şiddeti bir nevi kocasının ilgi gösterme biçimi olarak algılayıp sokakta dayak yemeyi aşkını herkese itiraf etmesi olarak yorumlayabilir.

güvenemiyorum ben.

onun dışında öldürecek gibi bir durumu varsa ederim. korkarsam adamın kafasına uzaktan taş sallarım. bir şeyler yaparım yani. o görüntüye kayıtsız kalırsam vicdan azabı çekerim çünküm.
    6 -1 ... kdgfbdhsg
  8. 8.
    -konuyla alakalı değilsem

-konuyu bilmiyorsam.

polisi ararım

ve

varsa polis gelene kadar kamera ile çekim yaparım.
    3 ... pilihozlu haci baron bey
  9. 9.
    Oturup izleyecek değiliz tabi ki müdahele edip olayı yatıştırmak maksadıyla döven kişi erkekse kafayı gömerim, döven kadınsa olay riskli olur biraz, temas etme durumunda tacizci konumuna düşünebilirim, o yüzden konuşarak sakinleştirmeye çalışırım, sanırım.
    3 -2 ... sakata gintoki
  10. 10.
    Polisi ararım. Zira kavga edenleri aralayabilecek cesaretim yok.
    4 ... toujours pur