1. 1.
  7 mayıs 2018 tarihinde vodafone park stadında oynanan beşiktaş-kayserispor müsabakasında yaklaşık 25 bin biletli beşiktaş seyircisinin gerçekleştirdiği rezalet.

  bahaneleri ise; müge anlı'nın "Futbolcular dönüp de taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun, o taraftar orada olduğu için sen para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramazsın." sözleri.

  burada kadın neyi yanlış söylemiş ? gayet doğru konuşmuş ki bunu neredeyse herkes her ortamda dile getirir zaten, taraftar ne derse desin topçu işine bakmalı diye.

  şimdi bu kadın bunları söyleyince mi suçlu oldu ? tabiki hayır. onun tek suçu fenerbahçeli olması. bunlar öyle aciz, köpek, şerefi bozuk, namusu iki paralık bir camia ki fenerbahçe kompleksleri herşeylerini yitirmelerine sebep oldu. ne şerefleri kaldı ne haysiyetleri.

  bir trabzonlu tiyatrocunun fener kompleksi bütün bu olayların sebebidir. beşiktaş taraftarı ve camiası bu son hareketi ile olmayan efendiliğini, olmayan şerefini, sürekli duruştan bahsedip içini dolduramadığı bu şeref kavramını kanıtlamış oldu.

  ne dengimizsiniz ne rakibimiz. artık düşmanımız bile değilsiniz ki düşmanın bile şereflisini versin allah demişler.

  ed: eksileyen elleriniz dert görmesin şerefi bozuklar. bir bir patır patır düşüyorsunuz. bunlar kendi analarına bacılarına edilen küfürleri duymazdan gelen korkaklar belli ki. sıfatınıza tüküreyim aciz köpekler.
  2 -8 ... mike ehrmantraut
 2. 16777215.
  Ölmüş annesine küfür edildiği için fb taraftarı ile diyaloğa giren Tolga zengin e “taraftar küfür eder , paranı onlar veriyor.sen işine bakacaksın” diye ATV ekranlarından açıklama yapan Müge hanım değil miydi?

  3-5 kişi milli maç başlamadan annesine ve karısına küfür etti diye milli formayı üzerinden atıp stadı terk eden adam sizin kaptanınız volkan Demirel değil mi?

  Siz 23 Nisa’n için çocukları çağırıp 75 dakika Süleyman seba ya, Şenol Güneş in ölmüş anasına ve Tolga zengin in ölmüş anasına küfür etmediniz mi?

  Beşiktaş amblemlindeki Türk bayrağını kaldırıp oraya tavuk koymadınız mı?

  Başkanınızın korumaları önce Beşiktaş’ın oyuncu ve teknik ekibine 2 gün önce de Bursa nın teknik ekibine saldırı teşebbüsünde bulunmadı mı?

  Deplasman tuvaletiniz bir hayvanın bile kullanamayacağı türdeyken bu insanlık dışı halinizle
  Şeref tribününde rakip takımın başkanını tokatlayan ve kendi taraftarına paralı köpekler diyen başkanınızla
  Anneler gününde basketbol federasyonu başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanında ana avrat küfürler savuran Mahmut usluyla
  Kaybedilen bir Avrupa maçı sonrası ana sayfasından “tarih yazdınız onun bunun çocukları” yazan bir taraftar hesabıyla
  Her maç sonrası mutlaka bir demecinde Beşiktaş ı diline dolayan çift ön libero ve ölümüne defans oynatan hocasıyla Her yanıldığında başka bir hırs ve nefretle devam eden EGOsuyla Büyük bir bankanın üst düzey yöneticisinin bile o formayı üzerine giydikten sonra şaka kisvesi ile 66 yaşında adamı aşağılayıcı hareketleriyle Övünen gurur duyan ve salyalarını akıtarak saldıran adamlar
  Dün Dolmabahçe de 80 dakika boyunca edilen küfürlere içerlemişler.

  Siz hakikaten nasıl gözlerle bakıyorsunuz bilmiyorum ama komiksiniz. Yiyorsa maça çıkmasın dediniz. çıkmadık. Korkak dediniz. 3 maç ceza aldınız. Bursa maçınız seyircili oynandı. Yarıda kalan maçta yine gol attık size. tertemiz gol. hakem saymadı. sahada diyorsunuz ama gol attık sayılmadı. niye söylemiyorsunuz?

  Bu sene sizle oynanan maçların istatistiklerine baksanıza,
  Atılan şut
  Girilen pozisyon
  Topla oynama
  Köşe vuruşu

  Hepsinde ezmişiz?

  Nasıl olacak.

  Sen her pisliği yap. sonra Beşiktaş bize küfür etti.
  Bence Vodafone a gelmeyin. bu kadar yapılan pislik leşlik kimsenin yanına kalmaz çünkü.

  Bu zihniyete Ali Koç fazla.

  Yılın spor adamı Emre Belözoğlu, Aziz yıldırım olduğu bir ülke burası, siz iyisiniz iyi. ondan her maçı boş tribüne oynadınız. sizi krallar sizi.
  1 -3 ... frekans
 3. 0.
  Bir üstteki yazar neyin kafasini yasiyor amk?

  Ananin karninda 9 ay bekleyince tükürükten gereksiz olan sen misin anan mi?

  Sadece okuyup cikiyordum su sozlukte ama iyice boku cikmis amk. Okunmaya bile degmez.
  2 -2 ... kahve seven adam
 4. 1.
  %98 haksızdır

  gülen hak eder
  erdoğan hak etmez.
  ... polatwrong