1. 1.
  eğer erkekseniz bir erkeği sevmenizden çok daha mantıklı olabilecek eylem*
  6 -1 ... elendil
 2. 2.
  hayat boyu sıkıntı.
  3 -3 ... pafküf
 3. 3.
  -yemek yiyememek
  -hep dalgın olmak
  -şarkılarda onu bulmak
  -uykusuzluk
  8 ... hendrix
 4. 4.
  bir kadini severken , o kadından da sevgiyi alabiliyorsa onun için o kadın bir ömre bedeldir.
  4 -1 ... akrep
 5. 5.
  aklına geldikçe karın ağrıları çektiğin, gün içinde binden fazla kez aklına gelen yada hiç gitmeyen bir kadının hayatına girmesiyle oluşacak durum.
  2 ... cthullhu
 6. 6.
  ağlamaktır bir kadını sevmek..
  ilk başlarda sevinçten ayrılırken hüzünden..hayatın en güzel duygularından biridir bir annenin oğlunun mürvetini görmesi gibidr.adam gibi adam her erkek delicesine sevmek ister.ama hayat öyle bir noktaya geldiki öyle çıkar çatışmaları dönmektedir ki delicesine aşık olduğun insandan bile şüphe duyar hale gelirsin..saf sevgi yoktur bitmiştir bir kadını sevmek onu giydirmek , gezdirmek , pahalı hediyeler almak , düğünü hiltonda yapmak olmuştur..bir erkeği birden fazla erkekle aldatan kadının adı devrimciye çıkmıştır ülkede bu zihniyeti destekleyen kızları bile duyarsın kadında aldatır ne var diye..doğuracakları çocugu leylekler getiriyor zannederler kadınlığın anneliğin kutsal olduğunu bilmezler..böyle durumlarda bir kadını sevmek bir kadından nefret etmek anlamına gelmektedir.doğru insanın çok az kaldığını farketmek acı verir insana doğru olanı hemen sevmek ister erkek..bütün muhabbetlerinde erkeğin taşlığından bahsederler duygusuzlugundan bıktırırlar kustururlar..bir kadını sevmek hayattan ders almaktır tenefüse çıkmadan..Dersin sonunda anlarsın ki bir kadını sevmek zulümdür eziyetir.bir kadını sevmek saat sabah 5 te entry girdirir insana ve bir şeyin farkına varmayı sağlar.
  Hayatta bir kadını gerçekten seversin seni karşılıksız saf sevgiyle seven anneni..
  (bkz: Önce can sonra canan)
  7 -2 ... aktif matkap
 7. 7.
  sonun başlangıcıdır.
  3 -1 ... yes comment
 8. 8.
  Talmud 'da şöyle bahsedilir :"...bir kadini aglatirken cok dikkat edin, cunku tanri gozyaslarini sayar! kadin erkegin kaburgasindan yaratildi, ayaklarindan yaratilmadi, oyle olsaydi ezilirdi; ustun olmasin diye basindan da yaratilmadi.
  ama gogsunden yaratildi, esit olsun diye kolun biraz altindan korunsun diye ; kalp hizasindan sevilsin diye..."
  32 -1 ... zigana34
 9. 9.
  erkek için normal, kadın için ise lez boyutuna gelmemesi gereken vakadır.
  1 -2 ... alyowerlak
 10. 10.
  güzel bir olay aslında. ancak onun sizi sevdiğinden çok siz onu sevmişseniz, bütün ipleri kadının ellerine vermişsinizdir.
  4 ... ownblood