bugün

(bkz: hayvan olmak)
görsel
değil bir kadını bir erkeği dövemezsin sanane lan milletten siktirip gidip cavusu tokatlayin siz anca.
adi, kalitesiz, cahil ve sanılanın aksine çok zayıf olan aşşağılık bir orospu çocuğu olmak kafidir.
o.ospu ç.cuğu olmak.
Bence çok güzel nedenler vardır. BunLarın en başında büyük bir "maL" oLması gerekir dövecek oLan kişinin. Sonra akLi dengesinin yerinde oLmaması gerekir meseLa. Ya da ne biLeyim insanLıktan nasibini alMamış yahut hayvani bir şekiLde büyütüLmüş oLması bir kadına eL kaLdırmak için geçerLi sebepLerdendir bence. Seçin bunLardan birini; soranLara en azından verebiLecek cevabınız oLsun. "insan değiLim çünkü ben, beyin yok ki bende." deyin örneğin göğsünüzü gere gere.
Şimdi dostlar, realist olmak gerekirse, bir kadını dövmek ne kadar absürd ve gereksiz görünse de bazen bi an gelir ki öldürülebilinir bile. Etki tepki meselesidir bu. Şimdi düşünsene eve gelmişsin sevgilin veya eşin başka biriyle yatakta, naaapcan sevecek misin ? Gururun ağır kırıldığı yerde, dövülür abicim, dayak cennetten çıkmadır. Ve gerektiği yerde kadına da erkeğe de atılır.
Aldatsa bile dövmeyeceksin. Daha farklı taktiklerle canının acımasını sağlayacaksın, gururunu o kadar önemseyen biriysen. Fazla film izlemeyin mk. Babam kaç kere aldattı annemi kadın bir şey yapmadı. Yapamadı çünkü dövmeye kalksa absürd kaçar hatta babam karşılık verir. Güç olarak iki tarafta eşit değil bikere. Fakat zekanızı kullanıp intikamı alabilirsiniz ya da tamamen hayatınızdan çıkartıp kendinize vakit ayırıp herşeyi unutabilirsiniz. Güç gösterisi yapmanın bi alemi yok.
Aldatmasıdır tek neden. Sizi aldattıysa eğer, boşanma davası açmadan önce okkalı bir tokat atın.
Kaşınıyor olmanız.
Sırf sözlükteki kızlara yaranmak icin erkekliğe sövenlere ne demeli?
Not: Dayakla hiçbirşey çözülmez, efendi efendi yedigin kazıkla yasayacaksın.
"eskiden trollerin bile şerefi vardı lan" düşüncesini akla düşüren mevzudur. 2000 lerin başlarından 3-4 sene öncesine kadar troll dediğimiz sözlük solucanlarının açtığı başlıklar gülümsetirdi. yazdıklarına gülerdik hatta eğlenceli ve zeki insanlar yapardı bunu. şimdiki trollere bakıyorsun mantar gibiler aynı güldürmeyi bırak yazdıklarını okurken üzülüyorsun çünkü amaçları yok yazmış olmak için yazıyorlar..

cinsiyetçilik trollük değil gençler yapamıyorsanız bırakın yapmayın..
erkeğin becereksizi kadını tatmin edemeyendir; erkeğin acizi kadını dövendir, diye bir şey duymuştum zamanında hoşuma gitmişti..
kısaca acizlik yeterli olur.
(bkz: nasıl insanlıktan çıktım)

insan mısınız olum siz? kadını dövmek ne demek ?
Şiddet yanlısı değilim ama aldatan kadın da erkek de dayak yemeyi hakeder. Onun dışında saçma sapan kıskançlıklar, güç gösterisi yapmak için dövmeler falan net acizliktir.
yaşlı anne babanızı siz gittiğinde dövmesi.
Yahu buraya feminizm yardırmış yazarların çoğu kız kavgası çıktığında "cat fight" diye sevinip izlerler, hele saç baş yolma da varsa kendilerinden geçeler, buraya da böyle yazmışlar. Güldürdü.
Ayrıca bir kadını dövmek için geçerli sebepler vardır, anonim hesaplar açıp arkanızdan demediğini bırakmamışsa, ya da hakkında etrafa iftiralar atmışsa, bırak dövmeyi öldürmek için bile geçerli nedenlerdir.
Kadini doven erkegin annesinin orospu olmasi gecerli bi neden bence.
acizliktir. kadın dövmenin tek gerekçesi erkeğin acizliğidir.
Kendinizi ya da bir başkasını savunmak.
Karşı taraf sözle uyarmanıza rağmen ısrarla size ya da bir başkasına vuruyorsa karşılık verin. izleyecek değilsiniz ya.
kuran'a göre dik başlılık yapması yeterli nedendir.

kocası uyardığı ve yatağını ayırdığı halde hala dik başlılık yapıyorsa, kocasının kendisine (bkz: avrupalı kadınlara parmak ısırtan islami rahmet)'ten payını vermesi, kocasının üstüne farzdır.
Onur yoksunu olman bir kadını dövmen için yeterli.sebebi her ne olursa olsun kadına şiddete karşıyım.zaten herhangi bir nedeni olamaz !
Seninle sevgili iken bir başkası ile fingirdeşen kadının gelip sana üstüne üslük tokat attığında gerçekleşen eylem.
aciz bir insan olmak geçerli bir sebeptir. aciz insanlar döver.
gerçekte yoktur.
güncel Önemli Başlıklar