bugün

bir kadına en çok yakışan şey anneliktir.
kırmızı oje. valla bak ciddiyim.
annelik...
bebeğini emzirirken içinin titremesidir.
doğal bir güzellik ve o güzelliğin altında kaliteli bir kişilik.
aşktır kadını kadın yapan. aşıkken gözlerindeki o ışıltı, yüreğindeki o ışıktır.
emzirme kavramı; bebek olur, erkeği olur. farketmez. o görüntü onu dişileştirir. hem seksilik katar hem dişilik, hem de sıcaklık ve şevkat.
sevgi dolu bir yürek ve zeka.
kırmızı olan her şey.
zekadır zeka.
intikam.
nerede ne yapacağını bilmesi. erkeğinin yanında ona karşı olan görevlerini her şeyiyle yerine getirmesi. her konuda, her ortamda en doğru hareketi sergileyecek hayat tecrübesine sahip olması.

bir de girişimci kadınlar var. duruşuyla. hal ve hareketiyle "ben bu işi siker atarım." havası verir. o da ayrı bir güzelliktir. tuttuğu işi koparan kadınlar apayrıdır.
doğallık.
kadın olmak.
gerçekten samimi bir tebessüm yeterli bunun için. ama önemli olan; çevrenizde o samimiyeti hissetirebilecek bir hatunun olabilmesi..

(bkz: sübaneke işalla yareppim işalla dinimiz amin)
oval , orta büyüklükde göğüsler. valla bak çok ciddiyim.
kırmızı renkli, ayaklarına kadar uzanan elbise ve dalga dalga saçlar.

Annelik de yakışıyor ama nedense çoğunluk diyebileceğimiz miktarda erkek sayısı eşleri veya sevgilileri hamile kaldıkdan yada anne olduktan sonra yemediği halt kalmıyor. Dolayısıyla o kadar yakışsa ve erkeklerin hoşuna gitse, bizde(erkekler) eşeklik yapmayız. Kimse kendi kendini kandırmasın.
mutluluk.
koyu kahve dudaklar.
büyük göğüs.

(bkz: sapık yazar)
kırmızı uzun bir elbise ve uzun siyah saçlar.
hamilelik. ben hiç çirkin hamile görmedim. bir güzellik gelip oturuyor bünyeye sanki.
tebessüm.
kibar olması.
(bkz: erkek)
afedersinli bir şey. şimdi neydi tam hatırlayamadım bak.