bugün

(bkz: sen ilksin)
birazdan oradayım!
bakireyim.
Ama ben sana hiç böyle yaptım mı?
indirimden aldım,

Beyler net söylüyorum %bilmemkaç indirim, damping, gratis, angebot yazısının altındaki fiyat etiketini algılayabilen bir kadın dünya üzerine ayak basmamıştır henüz!

Yukarda %100 indirim yazdığı sürece altındaki etiket fiyatı isterse böbrek parasına denk gelsin o an o eşya kadın Zihninde “bedavadır”
Beş dk ya çıkıyorum..
görsel
benim canım yanmaz. (içi paramparçadır)
Ergenler gelip yine "aşkım sen ilksin bıdı bıdı" yapmaya başlamış. Siz kimsiniz de biri size yalan söyleyip ilksin desin. Belki de gercekten ilksindir, hic bunu düşündünüz mu? Bunlar kızları kendilerine yamanmaya çalışan acizler sanıyor heralde. Begenmiyorsan gidersin hani.

T: diyetteyim.
Bir klasik ,
seni seviyorum...
Seni hic bırakmayacağım.
Miyaavv.

görsel

Edit: Ups kadın yalanı deniyormuş bir an yalan kadını okudum.

Olsun gönlümde açan en güzel çiçeklerden birini atmış bulundum arada.
uzun sürünce yalandan bağırmaları.. (sinir bozucu)
not: çok içmeyin ben ettim siz etmeyin.
genelde yakın arkadaşlarını ilişkilerindeki sorunlarla ilgili eyledikleri cümlelerdir. ‘o da seni seviyor ama tam taktikçi’ ‘deli gibi kıskanıyor seni o yüzden böyle’ vs.
Bi şey almıcam zaten sadece bakıcam. Nasıl yalana inandık ama.
Bir iliskiye hazir degilim.
Musait olamadim.
Telefonu elime alamadim.
Basim agriyor.
evden çıktım 5 dakikaya geliyorum (daha makyaja yeni başlamıştır).
Başım ağrıyor cümlesi.
şunca yıldır yalancıyım yukarıda yazılanları söylemedim, söyleyene denk gelmedim.

nasıl insanlarla takılıyorsunuz abiler? azıcık kendinize değer verin.
- doğallıktan yanayım, bir kalem, bir ruj.

- parfüm mü, hafif çiçeksi severim. hele o öksürük şurubu gibi ağır kokular hiç bana göre değil.

- yerli dizileri hiç bilmem, izlemem, romantik komedilerden nefret ederim.

- hayatım boyunca hiç diyet yapmadım ama kendimi bildim bileli kilom aynı. Çok hareketliyim hemen yakarım.

- çember mi çok zevkliydi ya, biraz baksam hatırlarım. Ha ingilizce mi, hepsini anlıyorum ama konuşamıyorum.

- ayy yok iyiyim ben böyle, istemiyorum kimseyi, kafam rahat, oh mis. Hem yalnızlığı seviyorum ben.

- ben şeffaflıktan yanayım efendim, neysem o.
"Takmıyorum ya."

Oglum her şeyi takıyoruz bu kafaya her seyi.
Ben zaten dediğiniz şekilde fırçalıyorum.
"ne alakası var"

Bilin ki muhakkak bir alakası vardır. Klasik kadın savunmasıdır bu. Bir nevi yalan yani.
bi şii yok yeaaa!
aşkım sen ikincisin ilki çok aşık olduğum biri ile oldu.
güncel Önemli Başlıklar