bugün

erkeklerin bakışlarını üstüne çekmek, diğer dişilere göz dağı vermek gibi nedenlerdendir. sonra bu karılarda biraz kaşarlık var deyince kızıyorsunuz.
Estetik ve libido, Yani %60 baştan çıkartmak istediği için %40 yakıştırdığı için. Bu şu demek oluyor, fiziğime güveniyorum giydiğimi taşıyabiliyorum sen neden bu güzelliği görmeyesin ki?
vücuduna güvendiği içindir. bakın ben böyle böyleyim ama zor kadınımdır da ayrıca. öylee bakarsınız işte dedirtmek içindir. kaşarlıkla arasında santimler vardır 3-4 cm daha açarsa kaşar olur yoksa yerinde bir açıklıkla milletin ağzının suyunu akıtır. bazıları da yaşlandıkça açılır. yüzüm yaşlandı ama bak bende neler neler var demek için.
Yaz ayında giyinilmesi normal çünkü hava çok sıcaktır özellikle Antalya gibi nem oranı tavan yapmış bir şehir ise. Ama sonbahar kış aylarında açık giyiniyorsa diğer insanların dikkatini çekmekten başka bir boka yaramaz. Yaşlı dayıların 70 li 80 li yeşilcam yıllarına döndürür.
Altında içgüdü, grandioz sanrı, histeriko, narsisist düşünce yapısıyla oluşan sizin anlayacağınız dilde.

"Hepimiz onaylanma bağımlısı keşleriz" davranışları yatar.

Bu sadece kadın için geçerli değil, bende bazen body giyerim spor harici dışarda yani şunun gibi düşünün kimse ferrarisinin üstünü örtmez kaliteli bir vücut yapısını da kolay kolay saklayamaz, kızların içinde ve içgüdüsünde beğenilme arzusu ve kaygısı olduğundan ki bu fıtrattır süregelen davranışlara bu şekilde yansır.
Hangi kız arkadaşıma sorduysam daha rahat olduğu için demiştir. Tabi insanının aklına geliyor madem daha rahat çıplak çok daha rahat olmaz mı. Kanaatimce sadece gösteriş. Ben burdayım sadece bana bak falan. Ego tavan yani, diğer konulara hiç girmiyorum.
sen bir şey giyinirken neden bunu giyiyorum diye soruyor musun? ya da hava sıcakken açıklığın seni kuşkulandıran, tahrik unsuru uyandırdığını düşündüğün bir kaygı taşıyor mu?
bu sebepler fiziksel sebepler.
bide beğenilme içgüdüsünün etkisi var. mesela bir ortamda güzel kadın varsa diğer kadının ötekileştirilmesi, hiç dikkate alınmaması, itin götüne sokulması onda hüzün yaratacak ve o da o kadınlara benzemeye çalışacaktır.
bu kıskançlıkla ilgili.
bir başka düşüncem ise özellikle genç kadınların çiftleşmek için eş araması içgüdüsel olarak onları daha süslü yapmaya itiyor olduğu görüşü.

diğer düşüncem ise kadın erkek birlikteliğinin meşruluğu. sonuçta bizi kadına yanaştıran şey cinsel çekimken eee kadın da erkekle birlikte olmak ya da bu çekimde kendinin de pay sahibi olmasını istemek gibi bir amaç taşıyorsa ve biz erkekler salt fiziksel görüntüye kanıyorsak o halde var olan güzelliğini ortaya çıkartmak, daha da güzelleştirmek, tüm imkanlarıyla kendini sergilemek birliktelik yüzdesini ve ihtiyaçlarını karşılama olasılığını arttırır. bu da pragmatist sebep.

bir çok nedeni olabilir. benim aklıma bunlar geldi. evet.
Huu ben burdayım herkes bana baksın!
-Ne bakıyorsun be, ay herkes de bana bakıyor :D

içsesle tartışmalar.
Toplanın lan!
Öğrendim olm nedenini, gelin bakın anlatacam;

Sandığımız gibi bizlen yani erkek türüyle alakası bile yokmuş hadisenin. Öz-güven degil, sıcaklar değil, beğenilme arzusu hiç değil.
Tek sebep, hemcinslerine ipnelik yapmak. Kıskandırmak, kendi hakkında konuşmalarını sağlamak. Sevdiği ya da sevmediği her kadını çatlatmak.
Evet beyler, uzun yıllar süren araştırmalar sonucu, şort, mini etek, açık elbise vb. Giyen kadının amacı anlaşıldı. Erkekler kadınların umrunda bile değilmiş anlayacağınız.
Erkeğim ama,
(bkz: size ne amk)
(bkz: bize ne amk)
demode görünmemek için.
etrafındaki kadınların dikkatini çekmek için bunu yapıyorsa o halde bu hissi sağladığında tatmine gitmesi gerekirdi. etrafındaki kadını kendisi için potansiyel rakip görmesinin nedeni çiftleşmede kalacağı çaresizliktir. nitekim neslini ileriye aktaramayıp yok olacaktır. bu basit yasa biz ne kadar karmaşık anlamlar yüklesek de değişmez.
sanki burada erkeğin rolü, istenirliği yokmuş gibi, olayı salt kadınların kendi içlerinde mekanizma gibi gösterip erkek bedenine duyulan arzuları gizlemek tamamen çarpıtmadır.
ayrıca bir kadının diğer kadını rakip görmesinin altında yatan sebebi anlamak için bu kadının neden üstün olduğunu da anlamalıyız.
bu kadın daha güzel, varlıklı veya seksidir ve diğeri olan kadın aşağı, eziktir. bu ezik ve üstünlüğü kadınların erkekler tarafından tercih edilme oranına ve daha da temelde çiftleşecek aday bulma sayısındaki orana bağlayabiliriz.
bunu inkar etmek saçmalıktır.
bu sözlüğün ömrünün devam etmesini sebep olan yegane sorulardan birisi. yıllardır bunu yazıyolar. yıllardır...artık böööğğğkk geldi bana. sözlüğe ergen alımı da durmuyo ki amk, birileri geliyo, büyüyene kadar beyinimizi zikiyolar, onlar büyüynce yeni ergenler alıyolar...hep aynı soru, etek boyu, kaşar, motor...hep aynı muhabbet amk...hep aynı...heeeppp aynı...

kadınlar açık giyiniyo, bunu seviyolar, şu veya bu sebepten...eee?...n´olcak şimdi?...bunu devamlı böyle yazarak elimize ne geçiyo?...kadınlar çarşafa mı giriyo?...yooo, girmiyo, hatta daha da açık saçık giyinmeye başlıyolar...n´apcaz bu durumda?...kendimizi içkiye mi vercez?...

kabul etceksin, yigenim...kabul etcen...edemiyosan bi bilet alıp afganistan´a tornistan yapcaksın. sakın almanya´ya falan geliim deme, daha da dumura uğrarsın...senin olayın afganistan kuzey pakistan falan...azeri kadınları falan da gayet açıksaçık kadınlar, onlar da yaramaz sana.

ruslar almanlar fransızlar, zaten hepsi motor, kaşar, cheddar, emmentaler pozisyonunda.

ya bu başlık, ya da benzeri bir başlık hergün hergün açılıyo...her allahın günü aynı anlama gelen bisürü başlık...böööğğğkkk oldum, iğrendim, tiksindim, bıktım amk...bıktım vallaa...

yok mu ulan kafanızın bastığı daha dişe dokunur bi konu?
kendileri için. en azından sorunca her 4 kişiden 4 ü bunu söylüyor * bir tanesi de demiyor ki hemcinslerimi çatlatmak için veya erkeklerin ilgisini çekebilmek için. yanlış anlaşılmasın isteyen istediğini giyer isterse hiç giymez cıbıl cıbıl gezer. sorgulanmasını da doğru bulmuyorum ancak böyle de bir durum var.
çünkü hava 33 derecedir sayin amina koyduklarim.
Abazalara 31 malzemesi olmak için.
Bir kadın evde açık giyinmemeli, mümkünse hiçbir şey giymemeli. Ev onun özgürlük alanı. Dışarıda açık giyinebilir ama.
Bunun cevabı kadından kadına değişir.
Vucudunu begendiği için.
Kendiyle barışık olduğu için.
Allahın bildiğini kuldan saklamayan, Kendisine verilen bu güzelliği bizimle paylaşan dobra kadınlara teşekkür ediyorum.
#dekolteforever
Karı milleti egoist olur. Birkaç erkek bakınca gururdan şişerler.
istedikleri için.?
Bnce giyenlerde bilmiyor yakisiyomu ona bakıyor lardir. Allahın seversen ben düzgün giyiyorum da noluyo yine ben dislaniyirum. Açık giymemek lazım evet ama yine siz gönüllere bakın.
Serinlemek onlarında hakkı.
Rahat bırakınız.
çok açık giyinmesin fazlası ucuz duruyor, kadın dediğin biraz gizemli olur.
mallarını gösterip, ego kastıkları ve özgüven patlaması yaşadıkları için.
erkekler için örnek verelim;

belediye otobüsünde ayakta giderken mi ?
yoksa kendi arabanızı kullanıp, müzikle gezerken mi daha mutlu oluyorsunuz ?

malı göstermek, insanların size bakması. işte olay bu.