bugün

Yaptım..
Yapmaz olaydım.
Yüzyılın kıyağını yaptım hayatını kurtardım...

Dönüşü bana muhteşem oldu...
Size nankörlük olarak geri dönecektir. Tecrübe ile sabittir.
aynı şiddette bi tekme yemenize sebep olacaktır. dötünüze dötünüze doğru.
mallıktır. yapmıyorum o kadar.
ne kadar fedakarlık = o kadar size duyulan ilginin azalması = sizin o kadar daha kıza bağlanmanız
seçim sizin.
Genelde kızların teşekkürler kanka demesini sağlayan eylemdir ve sonucunda fedakarlık yaptığımız kız piç arkadaşımıza yavşar.
genel olarak bir insan icin fedakarlik yapabilmisseniz, bu insan sizin icin,sizden once gelmis demektir. kalbinizle yaptiginiz hicbir sey icin keske demeyin. oyle olmasi gerekiyormus,olmus.
Fedekarlık nedir onu da iyi tespit etmek lazım. Sebze seven bir insan değilim. Önüme pırasa koydu ve beni seviyorsan yersin çünkü ben elimle yaptım dedi.

Şimdi bunu yemek fedakarlıksa ben de tokat atayım, ben de onu elimle yaptım.

Şaka bir yana, makul şeylerse bu zaten ilişkinin gereğidir ama şımarıklık veya ego kasmakla sevgi olmaz.
kaliteli, uzun soluklu her tür ilişki için gerekli olan davranıştır.
Genelleme yapmak kadar saçma ve gereksiz bir şey değildir.
görsel
Sonra kadın bana aşık olsun. Al başına iş.
yeter ki uğruna göz kırpmadan fedakarlık yapılacak kadını bulmuş olalım.
vicdan rahatlatmak yada karşılık vermek için yapılması uygundur. aksi takdirde kimse için fedakarlık yapmamanıza sebebiyet verdirir.

çok ciddiyim. onlar için yaptığınız fedakârlığı bilmeseler bile hissederler ve size o yaptığınız fedakarlığa pişman ederler. bunlar hayatın değişmeyen gizli kurallarındandır.
hic mi sevilmediniz anlamiyorum ki. bu insana değer diyorsanız sonu ne olursa olsun o fedakarlık yapılır. eger degmediyse de canı sağ olsun diyip kenara çekilirsin. sürekli bi nefret sürekli karsındakini nankörlükle suclama. yazık.
Fedakârlık, cinsiyete göre şekil alan ya da anlam değiştiren bir kavram değildir.
Kadın ya da erkek için yapılan fedakârlık arasında fark yoktur.

Fedakarlık, bencillikten uzak, ulu bir davranıştır, hakedene yapılmalıdır.
Karsi tarafin anca g.t kalkar.

Not: tecrubeyle sabit.
Değecek biriyse olabilir.
dünyada herşeyin bir tartısı vardır. sevginin tartısıda fedakarlıktır. fedakarlık yapmayanın sevgisi palavradır.
bir kaşar için fedakarlık yapmaktır enayiliktir.
(bkz: enayilik nedir nasıl yapılır)

kendi annenizse konu değişir efendim.
Kadına bir seferde vurup dağıtsın diye iskambil kağıdından gökdelen yapmaktır.
Taviz daha büyük tavizlerin kapısını açıyor sadece. O yüzden insanı çıkmaza sokan bir eylem.
ne var yani bir kere yapsanız ölür müsünüzdür?
Salakliktir. Sonra onlarin hepsi unutuluyor.