bugün

ellerine bakar diye duydum.
Saç kesinlikle. Evet evet saç.
Yürüyüşteki karizma ve eller.
(bkz: anan)
karizmaya. tabi bu karizmanı neyle göstereceğine bağlı. bakışınla mı, duruşunla mı...
ben olsan karaktere bakardım.
arkası sağlam ve dolu bir cüzdana. ister kabul edin ister etmeyin kadınların çoğu güce tapar.
erkek mi değil mi?

buna gibi sanki.
Karizma, duruş, konuşma, giyim, saat... Işık hızıyla.
erkekte de kızda da ilk bakılcak yer el olmalıdır.. (el fetişisti değilim)
Tavirlarina bakar adam mi diye.
benim oyum, mantıklı konuşmasına, yavşak tavırlar takınmamasına bakılır yönünde.
Öncelikle Saçlar ve Dişler.
Kalite de Önemlidir bence.
ellerine. tırnak takıntım var ne yapabilirim.
G.tune bakar efendim. Hep siz mi yapacaksınız beyler?
Seviyorsak gözüne , sevmiyorsak götüne misali.
boya bakar. artIk ne anladIysanIz.
gözler azizim gözler, nasıl bakıyor her şeyi ele verir onlar.
ayakkabıya bakıyorlar.

kesin bilgi yayalım.
bundy nin kirik kalbi'ne ne kadar benzediğine bakar.
tip geçersiz ise giyime, ellerine, dişlerine baştan aşağı süzüyorlarmış. kokuda önemliymiş tabii. bir arkadaştan kesin bilgi beyler paylaşabilirsiniz.
gözlere ve ne hissettirdiginize bakar insanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. insanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar.
çüküne. çünkü dalga geçmek için en ideal şeyleri.
kitap seçer gibi bir başına bir sonuna bakar. yani elemanın boyu ne kadar, birde ayakkabı durumu nedir diye. Hadi boyu anladım, erkeği daha güçlü gösteriyor ama bir erkek olarak bu ayak fetişi durumunu çözebilmiş değilim. ayakkabının zenginlik göstergesi olma durumu veya ayak boyu ve penis boyu arasında doğru orantının olduğu inanışı olabilir. veya belki içgüdüsel tarih öncesinden kalma birşeydir, "he bu insan erkekinin ayaklar yaba gibi, en az bir karış nasır var, bu ayaklarla hergün eve bir geyiği rahat taşır, arazide zorlanmaz dik yamaçları tireks gibi tırmanıp bana dağın tepesinden kartal yumurtası, dağ keçisi sütü getirir" falan gibi bir dürtü olabilir. neyse kadınları anlamaya çalışmak "evrenin sonu neresi ki la?" demek gibi birşey, kafa kaldırmaz madara olunur, ben düşünmicem daha.
"ilk baktığı" endamı, duruşudur. Ben ilk boya, omuz genişliğine ( omuz en az üç kafa sığacak genişlikte olmalıdır) ve kilosuna bakıyorum. Kasli olmasi iyi bir faktor ama kuru kas iyi degildir. biraz yağ olmalı uzerinde.
Sonra devreye karakter girer ki bu nokta herseyi sonlandirabilir. Saygili, ölçülü, eğlenceli, dolu konuşan insan standart üstüdür. Ağırdan satıyorsa karizmatiktir. Ses tonu ve gülme şekli önemlidir. Kahkaha atan erkek iticidir hele arada orgazm sesleri çıkarıyorsa... off alın şunu başımdan hissi uyandırır.
Son olarak maddi imkanlar ilgi çeker. Zira kadınlar "koruma altinda olma" hissine ihtiyac duyarlar, dogal olarak yeterli hayat kosullarini saglayabilmek onemlidir. Kizin maddi açıdan sorunu yoksa çok tınlamayada bilir.
Ek olarak erkeklerin duygularını ifade etmede aceleci olmamalarini tavsiye ediyorum. Kadına sizi elde etmiş olduğunu hissettirmeyin. Bu ayrinti hayat kurtarir.
ilk dinine bakar.
Göte bakarlarmış.