bugün

(bkz: ekşiden araklanan başlıklar)

cevap: yok ki.
kredi kartı, unlimited olursa.
Sevgi, ilgi ve saygıdır.
Yanında olduğunu hissettirmek.
(bkz: bulunamadı)
mesela bu kafayla düşünenler kadınları paradan daha fazla mutlu edemez...bu bir, ikincisi, bütün kadınlar aynı diildir...aynı olduklarını düşünen biraz salaktır...
Her kadına göre değişir, hatta her kadının her saniyedeki ruh haline göre değişir. Her saniyedeki ruh hallerini pür dikkat takip etmek gerekir.
Cinsiyetten bağımsız olarak tamamen karakterle ilgilidir. Bazı insanların mutluluk kıstası sadece parayken, bazılarınınki de; değer görmek, önemsenmek, sevilmek, manevi olarak desteklenmek ve lafının dinlenmesidir.
Kadinlar icin paranin mutluluk kistasi olmadigi bilen ve boyle genellemeler yapmayan herkes ve her sey bir kadini mutlu eder.
daha çok para.
çirkin bir eltisinin olması.
Araba. Elbise.
Gökyüzünü izlemek,bisiklete binmek,dans etmek vs karaktere göre değişebilir,çoğaltılabilir. Para dediğiniz nedir sayın yazar.
yaptığı yemeğin iştahla yenilmesi.
bazen küçük ve dikkat etmediğimiz detayların bir kadına olumlu-olumsuz etkisinin inanılmaz boyutta olduğunu dehşetle farkediyorum da, kadın dünyası diye bir dünyanın olduğuna gerçekten inanıyorum.
Kendi olduğu için mutlu olan değerli bir insan.
bize saçı uzun, aklı kısa muamelesi yapmayın, yeterli. o kadar da kanıtladık aslında,eğitim alınca bir farkımız kalmıyor diye, işte sakalımız yok ki sözümüz dinlensin. yine atıp tutmuşlar, bir de yok ev alın, yok araba alın, hediye alın,yok daha fazla para ve daha birsürü zırvalıklar....

nedir yani bunun mantığı arkadaşım? ben maddi durumu gayet yerinde olan bir kadın olarak konuşuyorum; yemin ederim erkekler, zengin avcılığında kadınları solda bırakır. o yüzden kadınları mutlu etmekmiş, yok şuymuş, yok buymuş...

bir cacık istemiyoruz bizi mutlu etmeniz için biz kendimizle mutlu olabilen varlıklarız,gidin kendinizi mutlu edin.
Dürüstlük. ikili ilişkide bir kadını para mutlu ediyorsa, o kadın sizinle gönül bağı kurmamış kadındır. Gönül bağı varsa, para mevzu bile olamaz.
Beni altın , paradan ve degeri olan bir cok seyden daha fazla mutlu edebilir.
ilgidir.
sevgi. kuru sevgi değil tabi. kendimle mutlu oluyorum diyen kadın varsa yalan söylüyordur.
ilgidir.
daha cok para. ama kadin diye kisitlamaya gerek yok. herkes icin gecerli.
Daha çok paradır.
kimisi için lüks yaşamdır.
dünyaları verseler, sevdiğim adamın güvenine değişmem. değişmezdim.
güncel Önemli Başlıklar