bugün

onu bütün dert tasa sinir stresten arındırıp deşarj etmekten başka da bi şey değildir.
enerjinin korunumu yasası kapsamında kadındaki bütün stres size geçer.
akıllara hostel tarzı asmalı, kesmeli, doğramalı sahneleri getiren söylem olmuştur nedense. ne demek boşaltmak? doğrusu bir kadını orgazma ulaştırmak olsa daha doğru olurdu belki. lakin her halükarda güzeldir çok güzeldir. orgazm olmaktan bile daha güzel hatta. ayrıntılara girip olayı kısadan bir seks hikayesine dönüştürmek te mümkün fakat gerekli mi? değil sanırım. bilen bilir o büyülü anı.
boş ol boş ol boş ol durumudur.
türk kadınında neredeyse imkansız olan eylem.. kendilerini öyle bir kasıyolar, yatakta öyle keskin çizgiler koyuyolar ki allah benim belamı versin diyor erkek..

- oraya bakma, hayır hayır bakma ya!
- ne yalaması ya, istemiyorum bırak bırak elleme, normal yapalım hadi!
- bitmedin mi!
- sen üstte ol, öyle daha güzel!

bi susun amk ya! ondan sonra türk erkeği iyi sevişemiyor.. sen trene binebilen bir öküz gördün mü?
yeterli süre tanınmış foreplay , hoş fanteziler ve uzun süreli ten teması ile başarılabilecek hoş bir şeydir.
yemeğine müshil koymak bu konudaki yollardan biridir.
kendine güvenen erkekler için fazla zor olmayan eylemdir.
kadına mağaza muamelesi yapmaktır. aman dikkat edin kadınlar sizden daha becerikli bu konularda. * *
memleketim erkekleri tarafından kadın bünyesinde yer alan gözyaşı, kan, can ne varsa boşaltmak şeklinde yanlış anlaşıldığından adım kadar eminim.
aslında boşaltabildikleri tek şey erkeklik tanımının içi oluyor ama bu durumu farkedenini ara ki bulasın.
kadına damacana muamelesi yapmaktır.
o kadını sizin köleniz yapar.