1. 1.
  Doğru kıza gidip iki dk konuşabilirmiyiz deyin ve yanınıza çağırın sonra o gelince bn seninle tanışmak istiyorum deyip tanışabilir miyiz'i patlatın . ama bunu yaparsanız hiçbir şey olmaz .
  7 -2 ... player17mb
 2. 2.
  (bkz: hoşlanılan kıza hayırsız nabuyun diye mesaj atmak)
  7 -2 ... cifte kavrulmus zenci
 3. 3.
  böyle gidin ergen sitelerinde takılın. oralarda yazar heralde bu tarz ulvi bilgiler. ve sözlüğümüzü artık rahat bırakın. bu arada modlar benim güzel entarilerimi sileceğinize şunlara bakın yahu! yeter.
  3 -3 ... relief
 4. 4.
  yeni nesilin formülü faceten dürtmektir.*
  8 ... lord nubunagaa
 5. 5.
  sözlükten arkadaş olmak.
  ... bado
 6. 6.
  üniversite ortamında sizden büyüklerin, bu tür yollar hakkında verdiği nasihatler eksantriktir. işin ilginç yanı kendiside henüz bulamamıştır. baştan geçen bir olay;

  - e gençler.. yok mu manita yahu?

  + yok abi henüz. bulamıyoruz kendimize denk birini.

  - ahuahuah ulan nasıl bulamadınız halen..

  + bulamadık abi olmuyor işte.

  - aslında burada kız tavlamak çok kolaydır.

  + nasıl abi?

  - geçen dersteyim. etrafa bakıyordum bi kız gördüm bana bakıyordu o da. sonra bi kaç kez daha yakaladım ben onun bakışlarını. sonra kesişmeye başladık. sonra ders bitti bende yurda gittim.

  + ee abi ?

  - ne eesi gençler isteyince oluyor yani.
  19 -1 ... libidoping
 7. 7.
  express istanbul otobüsünde sizde istanbul'a mı gidiyorsunuz şeklinde söze girmek bunlardan pek faydalı olanlardan değildir.
  (bkz: bunda şahit var)
  4 -1 ... clermont
 8. 8.
  gençler benden size tavsiye; bir kızla tanışmak için bin bir türlü hale girip komik durumlara düşmeyin. gidin bodoslama dalın olaya. sizle tanışabilir miyiz? veyahut çok güzelsin yanınıza oturabilir miyim? gibi klasik sorular sorun. zaten o kız sizi beğenmişse ne derseniz deyin teklifinizi kabul edecektir. yok beğenmediyse isterse karşısında türlü türlü şaklabanlıklar yapın yine cevabı olumsuz olacaktır. bu kız milleti ilk görüşte beğendi beğendi yoksa sittin sene beğenmez zaten.
  12 -1 ... kalem dusmani kalemtras
 9. 9.
  (bkz: kızlarla tanışmak için kullanılabilecek cümleler)
  3 ... asabi subyan
 10. 10.
  gazetecilik okuduğunu ve ödev olarak anket düzenlediğini söylemen yeterli. tabi kızların mimiklerini değiştirecek sorular hazırlanmalı.
  2 -1 ... coilover