bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    arı mayalı kokulu silgi. yanağıma ilk öpücüğümü de almıştım bu sayede. ilkokul 2 de. cedric gibi 8 yaşındaydım.
    6 ... alex10br
  2. 2.
    Fenerbahçe nin uclu kalemidir.
    3 ... sarisipsi
  3. 3.
    bileklik. ama geri çevirmişti.
    6 ... mc wrap
  4. 4.
    kalemdir. ihtiyaç.anında fırsat tepilmemiş en cix kalem satın alınmıştır. sonuç mu ? tabii.ki.hüsran sonra aynı kişiye cix bir kitap alınmıştır, sonuç yine hüsran sonra bir ömür adanmış.ama yine hüsran... efkarlandım yine aq.
    5 ... mavi maydanoz
  5. 5.
    ilk okul yaıllarında hoşlandığım bir kıza elmamı vermiştim hediye midir bilmem fakat gönül işte çocukta olsan yetişkin bir birey de olsan gönülden kopan hediyelerdir.
    3 ... yersiz yere yellenen yazar
  6. 6.
    kitaptır.
    kürk mantolu madonna'dır.
    bu kitap popüler kültüre esir düşmeden önce hediye etmiştim.
    1 ... bohem mavisi
  7. 7.
    parlak istikbal. yillar. saglik. merhamet. ilkini gecikmelide olsa geri kurtarabilecegim ama diger ucu asla geri gelmeyecek.
    ... annesininminikkusu
  8. 8.
    Dido. dido en fiyakali cikolatalardandi. Küçük görmeyin.
    1 ... anarsik kuzu
  9. 9.
    5. Sınıfta yerli malı haftasında burcunun akrep olduğunu bildiğim kıza aldığım akrep kolyesi. Ne saçmaymış, kıza akrep kolyesi mi alınırmış amk. Neyse ki çıkma teklifini de kabul etmişti.
    2 ... waffen35
  10. 10.
    parfümdür. formalite icabı ben verdim yani. Yılbaşıydı heralde. çekiliş yapıldı ve banada bir arkadaş çıktı. adi Tuğçeydi. eve gittim. annemle konuşuyorum.
    +anne, anneeeee. bişi dicem. (hafiften utanarak olayı anlattım).
    -tamam.
    annem gitti. bir geldi parfüm almış. kıza götürüp al dedim. bunuda söylemeden edemem hâlâ parfümümü annem alıyor. ne bileyim onun seçtiği kokular daha güzel geliyor.

benim kendi tercihim ise bir şal. başka sehirdeki bir kıza yollamıştım. çok sevmişti ama fazla konuşmadık tabiki. sohbetimiz 6 gün sürdü.
    1 ... hitmanin yegeni
kapat