1. 1.
    Yeteneksiz olanların yapmaması gereken şeydir.
    1 ... karaincininlaneti
  2. 2.
    attila ilhan'ın "sisler bulvarı" şiirindeki "artık kalbimi susturamıyorum" dizesini okumuş kişidir.
    -1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Şiir yazmak zayıflıktır. Sırf kadın ego bulacak diye, şekilden şekile girmektir. Maymunluktur. Yalanmaktır. Adam ol daha iyi.
    1 -1 ... elemaninbiri
  4. 4.
    Hayatınızın o anındaki anlamını kendisinde bulduğunuz kız için yazılan şiir aşk manifestosudur. Aşk kişiyi soyletir. Aşk acısıyla dertten veya birlikteliğin mutluluğu ile duygular kelimelere ahenkle dönüşür.
    ... kafkamilena
  5. 5.
    103 sayfa yazmışlığım vardır birine.
    2 ... lugat47
  6. 6.
    ''sadece'' bir kız için yazmak fazla uğraştır. özellikle benim gibi bir şey yazıcakken oldukça fazla düşünüp vakit harcayan tarzda insanlar için lüks bir uğraştır. iki satır yazmak bile oldukça vakit alıcı oluyor kelimelerin okunuştaki uyumu anlam olarak uyumları... gerçekten biraz çalışınca şiir yazmanın ne kadar zor olduğunu görüyor insan.

ama sadece bir kız olarak görmüyorsan normaldir. o zaman zaten yapılan bir şeyi uğraş olarak görmem eğlenceli gelir bana öyle. yani içerik önemli, sadece bir kız mı yoksa sana göre önemli bir kişi mi.
    ... keyf kahyasi
  7. 7.
    Er kişiyi 250gr için maymuna çevirme eylemi.
    ... typhoon17
  8. 8.
    Aslında şair sadece ona şiir yazmamıştır hayatına dokunup acı veren her kıza yazmıştır da o üzerine alınmıştır.
    ... locke
  9. 9.
    ezikliktir,salaklıktır boşa çırpınıştır...
    1 ... derisik asit
  10. 10.
    Bir sürü kizi ayni şiirle kandırmak safasindan bir önceki safha.
    ... cerebro61