1. 1.
  günaydın değerli oksijen israfı sözlük yazarları,

  sabah sabah bayrak gönderi gibi dimdik duran sabah tespitimi buraya bırakıyorum.

  şimdi hepimizin bildiği üzere sosyalizm veye komünizme gönül veren kızlarımızın donu ayağında olur. orak, çekiç, işçi, emek, ekin che, commandante keywordlerini rastgele sıralayıp 3 bira ve bir tabak patates ile tatlandırırsanız bu kızlarımızla kolayca yatabilirsiniz.

  iyi de sevişirler ha, dava adamı oldukları için baya tutkulu, ucundan kıyısından feminist eğilimleri olduğundan da zaman zaman kontrolü ele alan kısacası yatakta sincap gibidir özellikle de komünist kızlar. çünkü komünist partiler ve topluluklar genelde minik pipili, nerd olan mal adamlarla dolu olduğundan bu kızlarımız sağlam bir tokmağın da özlemi içindelerdir.

  değerli ülkücü, sağcı, liberal, ortanın soluna gönül vermiş kardeşlerim bu yüzden aşağıdaki ekipmanları ediniyoruz ve sol söylemlerimizi geliştirip, deredeki timsah misali bu donu ayağında solcu kız pazarına açılıyoruz;

  das kapital: 30 TL
  3 bira + patates = 65 TL
  solcu kızı hüpletmek: paha biçilemez...
  5 -5 ... massiveappeal
 2. 2.
  (bkz: deniz mi gezmiş)
  ... mofbe
 3. 3.
  muhafazakar, sağcı ayağına yatıp her fırsatını bulduğunda kadın çoluk çocuk demeden iki ayağı üzerinde durup nefes alan her şeye sarkıntılık etmekten/fırsatını kollamaktan daha iyi gibi durmaktadır.

  solcu değilim ama karşılaştırınca ne bileyim anlatılan solcu profili daha çok insanlığa yakın gibi geldi benim yazdığım taraftaki barzolara nazaran. en azından iki tarafında rızası ile gerçekleşiyor gibi her ne oluyorsa. diğer tarafın yöntemleri direkt tacize, tecavüze giriyor. akşam haberlerde izliyoruz işte sürekli kendisini muhafazakar olarak adlandıran tipler tren yapmışlar resmen. baldız, yeğen, amca kızı fark etmiyor kimi denk getirebilirlerse. ilk entryde bile buram buram "bayılmış kız falan bulursam sırtlan gibi saldırırım agaa" havası esiyor. sorsan muhafazakarlığa yakın insanlar bunlar ama inandıklarını iddia ettikleri kitabımızda yazanları bilmiyorlar. milliyetçiyiz diyenler milliyetçiliğin ne olduğunu bilmiyorlar konuşuyoruz işte her gün her ikisi olduğunu iddia edenler ile. tuhaf tuhaf kafaları yaşıyor bu zamane çocukları.
  7 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Sözlükte çok turuyor bu.

  Akp ye salladın mı zaten otomatikman solcu oluyosun burada o yüzden kendi solcu adleden kezolar da düşüyor bu tuzağa sonra gelsin ifşalar gitsin kavgalar vs.
  -1 ... frekans
 5. 5.
  Pislik yarıştıran boş tipleri gördüğümüz başlıktır. Hangimizin pisliği daha büyük?
  ... ktm li aynasiz
 6. 6.
  commandante! diye bağırttım geçen. güzeldi.
  2 -1 ... massiveappeal
 7. 7.
  ciddi bir muhabbet ortamında içe doğru sıçırtacak hadisedir.
  ... otisabimsi
 8. 8.
  bu tipler kendilerini sosyalist komünist sanarlar fakat sosyal demokrat götleridir genelde.
  -1 ... atthespace