1. 21.
    Ben bu söylenenleri yapsam kendimden soğurum amk.
    3 ... vatanseverterorist
  2. 20.
    "seni seviyorum" , "sensiz yapamam" dese yeter aslında illaki bırakıp gidiyorlar bu lafları edince.
    Ben mi? Yok ben kimseyi sevmem. Hep bi arkadaşdan duydum bunları
    3 ... mortimer
  3. 19.
    yanında burnunu karıştır, apış aranı yani taşaklarının kenarını; kaşınmasa da acı acı kaşı.(mantar, egzama varmış gibi)
    bol sarımsaklı işkembe çorbası içip, dişini fırçalamadan buluş, öpüş.
    bir de yanında sesli ossur.

o ilişki biter.
    2 ... iyneci bey
  4. 18.
    Dostum böyle saçmalıklarla uğraşmaya ne gerek var doğru dürüst konuş, üzülecekse her şekilde üzülecek ne yazık ki.
    2 ... toujours pur
  5. 17.
    Sadece 2 kişi verebilmiş doğru cevabı. Bir de ben söyleyeyim: aciz, güçsüz, muhtaç kısaca zayıf karakterli olduğunuzu hissettirin yeter. Sürekli parasızlıktan ve çaresizliğinizden bahsedin. Topukları kıcına vura vura kaçar. Hiçbir kadın bir sümüklü böcekle zaman kaybetmek istemez. Size saygısı bittiği an gider.
    12 ... serrano
  6. 16.
    Vurdumalı.
    ... empo
  7. 15.
    çoğunun yazmış olduğu bizim de bilinçli ya da bilinçsiz uygulamış olduğumuz soğutma yöntemlerini beğenmeğen arkadaşlara tavsiyem
    kızın yanında osurun
    arabanın içinde olsun
    camlar kapalı olsun
    sessiz olsun.
    nokta.
    ... fergu
  8. 14.
    kusura bakma senden birşey sakladım ama daha önce 2 erkekle grup yaptım götümü sike sike dağıttılar, aslında ben pasif gayım sana karşı bir şey hissetmiyorum de.
    -1 ... donsuzpheach
  9. 13.
    Açık ve net bir şekilde onu istemediğini ve sevmediğini soyleceksin islam bey . Sevilmediğini öğrenen aklî basında, gururu olan her kadin vazgecer
    2 ... giden gider
  10. 12.
    yaptığı her işe çamur at ya da git onun kız arkadaşlarıyla konuş böyle böyle anlat seni uzunca bir süre kötülesinler.
    1 ... moratakal