1. 1.
    Arkadaşlar kızı üzmeden kendimi de küçük düşürüp çirkinleşmeden kızı kendimden soğutmak istiyorum. Nasıl olacak? Kız aşk acısı çekiyor ben vicdan azabı...
    edit: yemin ediyorum eziklik ve çirkinlik kanınıza işlemiş. herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz. Yani kime neyi ispatlayacağım. Siz kimsiniz mk. Oyun botundan farkınız yok. Bir sorunumuzu paylaştık. Dalga geçiyorsunuz. Sizin ben vicdanınınzı sinemaya götüreyim.
    3 -8 ... islam bey
  2. 2.
    Önce bir kız buluyorsun.
    11 -2 ... mortimer
  3. 3.
    yalanını sikim.
    seni sevecek kızında aklını sikim.
    4 -1 ... x hayta x
  4. 4.
    arkadaşlar ne siz beni tanırsınız ne ben sizi. neden yalan söyleyeyim. kızı üzmeden aklından çıkmak istiyorum. bilen varsa yardım etsin.
    -2 ... islam bey
  5. 5.
    Kızı bunaltarak olabilir. Sürekli arayın sorun. Aşırı derecede kıskançlık yapın.
    "Benimle evlenirsen kapanırsin di mi?" deyin. " En az 3 çocuk istiyorum seni de çalıştırmam " deyin. "Ailemle birlikte yaşayabiliriz " deyin.

Çok basit aslında.
    9 ... uzak diyarlarda evli barkli
  6. 6.
    Derin dondurucuya kilitleyin.
    3 -3 ... yorgungeceyolcusu
  7. 7.
    kızı bunaltarak yazmış birisi de öyle daha fazla bağlanırsa ne olacak peki? hiç düşündün mü ters teperse diye.. bi insan karşısında ki insanla aynı düşünceye sahip olmayınca bir zaman sonra anlar yanlış kişiyi sevdiğini bence durup bir düşünür ben bu kişiyi takıntı mı yaptım acaba diye. Ve sonra aydın bir insan evladı olarak doğru yolu bulur yeni insanları dener.
    1 ... aabudakim
  8. 8.
    nalet gitsin. şeytan diyor başka kızlarla takıl o zaman soğur. sonra inat eder hırs yapar daha da büyütür meseleyi diye çekiniyorum. şimdilik en mantıklı olan 5. entry. sahibine teşekkğrler.
    1 ... islam bey
  9. 9.
    kızı üzmeden ve kendini küçük düşürüp çirkinleşmeden çok zor. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin olayı. kulağına yaklaşıp geğirirsen çok zorlanmadan senden soğuduğunu görürsün. o kadar pisleşmek istemiyorsan askerlik arkadaşın gibi davran. ara sıra arkadaşlarıyla dedikodunu yapar arkandan mal derler geçer gider. evet. teşekkürler.
    4 ... baba kreyzi
  10. 10.
    Çok kolay kişisel bakımınızı aksatın anında terk ederler.
    1 ... makinemuhendisi