1. 1.
    Bir kızın veya kadının telefon numarasını almak demektir. Bugüne kadar telefon numarası istediğim belki 100 kızdan 95 i telefonunu verdi. Kadınlar da var elbet içinde. Lakin seks sohbeti içine bu yüz kişiden 40 ı ancak girdi desem doğru olur. Girmeyenlerin farklı endişeleri var. Hak veriyorum elbette.

Edit : ne yalanı be. Ben istiyorum, onlar veriyorlar.
    -24 ... vizyonist
  2. 2.
    (bkz: Arıyor efendim durduramıyoruz)
    5 -3 ... depression
  3. 3.
    telefon numarasını isteyip alamadığım kız yoktur, ama numaramı vermemişliğim de çoktur.
    -4 ... seishiroukei
  4. 4.
    rica ederek alırsınız tabi muhabbetiniz varsa arkadaş olmak üzereyseniz .
    2 ... marvolo riddle 2
  5. 5.
    sorduğunda vermek istiyorsa zaten verecektir. ama sen "hayır" cevabını kaldırabilecek kadar cesur musun?
    8 ... compliment
  6. 6.
    Sanırım çapkınlığın en keyifli evresi budur.
    O numarayı almak gerçekten büyük mutluluk verir ve özgüven aşılar size.

Fakat sonrası için bir şey diyemem...*
    7 ... insan olmaya ceyrek kala
  7. 7.
    Böyle bir şey gerçek olsa bile amaç nedir diye sorarlar adama. Sohbet etmek istesem çevremde bir sürü insan var çok şükür. Her önüme gelene numaramı verseydim muhtemelen tuvalet kapılarında illa ki olurdu numaram. Eee ülkede 10 insandan en az biri psikopat olunca en azından kafan rahat oluyor oh mis.
    2 -2 ... ojeli hatun
  8. 8.
    Gidip tanısmak icin istemek bile hata olur çünkü oyle bir sey ki sanki butun kimlik fotokopisi ikametgah felan istemis gibi bir havaya giriyorlar o yuzden istemem genelde onlar verir.
    ... nikotinsizcigara
  9. 9.
    Bir kızın size telefon numarasını vermesi kadar heyecan uyandırmaz.
    ... kamen
  10. 10.
    yav arkadaşlar he he, hepiniz brad pitt'siniz la tamam. hatta siz istemeden kızlar popolarına yazıp numarayı size doğru domalıyolar.
    5 -1 ... saldirayterk