1. 1.
    Başlı başına belirsiz sorundur

Bir ara sürekli bakıyordu mesela şimdi hiç bakmıyor özellikle bakmıyor yere bardak artıyorum çaaaatt diye herkes bakıyor o bakmıyor.

Edit : yahu bardak atıyorum dediysem düşürüyorum bilerek yeşilçam filmlerindeki gibi kaldırıp yere vurmuyorum.
    1 ... keder mahkumu
  2. 2.
    Hata yapıyorsun işte bardağı kızın kafasına atarsan bakar.
    1 ... yesil yelekli mehmet aga
  3. 3.
    Beni seviyor musun diye sorarak.
    ... mgks
  4. 4.
    vermesinden.
    ... kan tutan kasap
  5. 5.
    seven bir kız sürekli sizinle ilgilenir. ilgisini belli eder. size dokunur. olur olmadık esprilerinize güler ne biliyim bunları yapabilir. bu ilgimizi de anlamayacak kadar saf değilsinizdir herhalde.
    1 -1 ... esra diye biri
  6. 6.
    totosuna ses getiren sağlam bir şaplak atın. utangaç utangaç gülüyorsa hoşlanıyordur. karşı saldırıya geçmişse kafa atıp kaçın.
    -1 ... eddie gluskin
  7. 7.
    Her kiz ayni degildir. Bazi kizlar ilgisiz gibi davranir hatta ozellikle soguk davranirlar. Ayrica freud amca ne demis? "Biri kesinlikle bir tarafa bakmiyorsa kesin orada ilgilendigi birsey vardir."
    2 ... katil oldum
  8. 8.
    Size kek pasta börek yapıyorsa seviyordur.

Ben hep gerçekten sevdiklerini öyle anladım.
    -1 ... 128 milyar dolar
  9. 9.
    Kek pasta olayina sonuna kadar katiliyorum. Bizim sacma bi besleme doyurma icgudumuz var. Sahsen sevmedigim biri ozellikle soylese bile zikkim yesin der kendimi yormam. Size kek kurabiye yapan kizlari sevin. Cunku o da sizi seviyordur.
    2 ... lisa garcia
  10. 10.
    Kek poğaça börek çörek sarma dolma pırasa bamya mercimek köftesi vs. Yaptığını iddia edenlere hiç güvenmeyin. Sizi bahane edip aç karnını doyuruyordur. Galeyana gelmesin kimse.
    -1 ... aqqw