1. 1.
  6+2 yabancı kuralını zorlayacak kadar fazladır.

  kafasına evliliği takmış kızın yedek klubesi de peşinden gelir. ördek ve yavruları nereye giderse işte aynen öyle. buna izin veren elbette bu kızceğizimizdir. yedek klubesi zengin ve değişik değişik erkek portatiflerinden oluşur.
  evlilikspor tekil bayan futbol takımı şampiyonluğa koşarken asıl adam sakatlanırsa veya gözden düşerse ki bu yüksek olasılıktır. yedek kulubesinin en aygır görünen, zengin ve hırslanmış kanı yeni bitlenen oğlenceğizi, kısaca benzetirsek pazarlamacı ruhlu biri bu asıl mevkiyi kapar bir daha da sonuca gidene kadar bırakmaz. samimi olmayan duygularını çünkü çok iyi pazarlar ..kızceğizin takımı binbir yalan dolanla şampiyonluğa taşındıktan hemen sonra tek kalmış hergele bu kızceğizin ağzına sıçar. öyle ya artık son pişmanlık neye yarar! geçmiş olsun...

  bir zamanlar sevgi ve aşk vardı, sahi ya ne oldu ona?
  -2 ... aribra
 2. 2.
  "anasının gözü" denilen tiplerin yaptıkları şeylerdir. vardır etrafta dolu. arkadaş kavramları yoktur. geleceğe yatırım yapılacak tipse hemen bir kenara ayırır. gerçekten hemcinslerim olarak bazıları mide bulandırırlar. erkeklerin de bunlardan kalır yanı yoktur ama. annelerinin yedek listesi vardır oğulları için.

  midem bulanıyor sizlerden!

  edit: kızım yaptığınız şeyler bunlar, samimiyetsizsiniz.
  1 -2 ... ruhobur