1. 1.
    https://www.youtube.com/watch?v=O-uT_7_DjhE+
    ... kutsal zebani
  2. 2.
    lars von trier sinemasına giriş anıdır.
    ... wordsimit
  3. 3.
    yapragi yediği andır.
    1 ... wizzy
  4. 4.
    rahim kutsal bir organdır. bir tanrı var mı bunu bilemem. fakat rahim bir tanrı yok iken bile kutsaldır.

çünkü o rahimden bir bebek doğar. o bebek insan neslini devam ettirir. o bebek yeni bir insan olma yolunda büyür. o bebek de sizin benim gibi bir insan olur.

Refah ile birlikte yeni gelişen düşünce akımları ne yazık ki kadın erkek birleşmesinin kutsallığını unutmaya başlamıştır. ahlak felsefesinin toplumsal yozlaşmaya sebep olan akımları ne yazık ki bu kutsal birleşmeye bir yük gözü ile bakıp haz odaklı gitmektedirler.

zihinsel evrimin bir sonraki aşamasına ayağı yere basmayan özgürlükçü akımlar ile değil. erdemler ve toplumsal anlayış ile dolu ve toplumu ileri basamağa taşıyacak akımlar ile başaracağımızı düşünmekteyim. belki de toplumun düzeleceğine çok güveniyorum. fazla hayalperestim.

belkide bu dünya yanmalı helak olmalı. fazla benim düşüncelerime daldık sanki.

iyi geceler sözlük. benim biraz kafa dinlemem gerek.
    3 -2 ... uzay muhtari
  5. 5.
    En güzel andır. Ama kocasına saklamak kaydıyla...
    1 -2 ... freepussyfucker2
  6. 6.
    Bekaret kanını alnına sürmesiyle kendisini sunakta bir kurban gibi hissettiren kutsal andır.. ya da sadece bir açılış partisi.
    2 ... kendinidogrulayankehanet
  7. 7.
    bu konuda sadece bu deneyimi yaşamış olanların kıymeti harbiyesi vardır, gerisi işkembeden atar.
    ... monk of monkmountain