1. 1.
    ışığa tutun. arkası gözüküyorsa bakire değildir.
    197 -35 ... ceyda baksbaniogullari
  2. 2.
    sorulmamalı, kız alınır, bozulur.*
    hatta ayrılabilir, denemeyin. madem seviyorsunuz, güvenin. zaten esnek olanı var bunların.
    94 -20 ... duymakistemiyorum
  3. 3.
    böyle uzun cümleler kurup kafasını karıştırın sonra da direk sorun farkettirmeden öğrenirsiniz.
    35 -7 ... omnibus
  4. 4.
    cinsel ilişki esnasında kan kan gördüyseniz bakiredir. en azından o ana kadar.
    23 -18 ... abidin
  5. 5.
    sorun. ayrılmaz merak etmeyin. yoldan geçen kıza soruyorum "bakireyim hıhı" diyip geçiyor, sevgilim niye saldırsın lan?
    23 -28 ... der meister
  6. 6.
    sol burun deliği ve sağ burun deliği arasındaki mesafe uzaksa bakire değildir. yakınsa bakiredir.
    60 -25 ... sister zickler
  7. 7.
    hafiften öpüşmeye başlayın, diliyle adınızı ağzınızın içinde yazabiliyorsa bırakın bakire olmamayı ... neyse kısacası bu yöntem etkili olabilir.
    48 -25 ... cerquanne
  8. 8.
    "merak ettiğim birşey var, bekaret konusuna nası bakıyorsun" şeklinde bir soru sorarak kolaylıkla öğrenilebilir. böyle bir soru alırsanız mecburen ötmek zorunda kalıyorsunuz.
    50 -15 ... gisemy
  9. 9.
    dikkat! burada yer alan bilgiler kulaktan dolmadır, hiçbir kesinliği olmadığı gibi yapılmasını da tasvip etmiyorum...

efendim vakti zamanında doğan görünümlü şahin sahibi mahalle abilerinden bir tanesinden öğrendiğim bekaret testidir.
    buna göre testin uygulanacağı kız/kadın (dur lan daha belli değil) su dolu bir küvete sokulur. (girmek istemezse sokun, kesin çözüm)
    eğer deneğin vücudu suyun içindeyken cinsel uzvundan baloncuklar çıkıyorsa bakire değildir. ya da tam tersi hatırlamıyorum. ama baloncukla ilgili birşeydi...
    95 -30 ... umberto da silva junior
  10. 10.
    memelerinin boyutu birbirinden farklıysa bakire değildir. aynıysa bakiredir. ama gözleri büyükse esnek zarlıdır kandırır haa.
    41 -26 ... sister zickler