1. 1.
    bir insanın yapacağı bir şey değildir. kadın yapısı gereği hassas, narin bir canlıdır. Erkeğin canını yakacak bir şeyi kadına yapmak akıl kârı değildir.
    6 -1 ... bir delinin gozyaslari
  2. 2.
    Feministler ilgi toplamak isteyen yavşaklar gelin beni linç edin.

Bazen öyle çok istiyorlar ki, her türlü çirkefliği yapıp bana fiziksel saldırıda bulunup çileden çıkartıyorlar.
    Karşımdaki bana vurursa kim olursa olsun refleks oldu hangi şekilde saldirdiysa saldırsın geri cevap veriyorum istemeden. Tik gibi birşey.

Bir kaç kez yaptım. Pişman değilim. Ve iyiydi. O kudurmuş köpek gibi bakan yaratık tokattan sonra dağılmış saçlarının arasından boku yedim tadında bakıyordu.
    2 -2 ... katmir
  3. 3.
    Başlığa bakıyorum @1 e bakıyorum. Sonra dönüp sözlük formatına bakıyorum, en son da zall a bakıyorum.

Formatı sikmeye devam diyor halk istikrar kazandı.
    2 ... kaybolan ruhun penasi
  4. 4.
    sevisirken "tokatla beni" diyen kiz, yatak disinda kalkan eli gordumu polis cagiriyor.
    3 -1 ... soganli sirkeli ayran
  5. 5.
    Allah affetsin bazen yapasım geliyor, elim de kürek gibidir zaten.
    Özelikle bir iş arkadaşım var, kadın dengemi altüst ediyor, konuşmayayım diyorum başımın etini yiyor, neyse konuşayım diyorum cevap bile vermiyor.

Evet en iyi sensin, sen işini mükemmel yapıyorsun zaten biz kim köpeğiz ki değil mi?

Bıktım, yemin ediyorum bıktım ya.
    2 ... moon tripper
  6. 6.
    Tokatlamak sokak jargonunda dolandirmak parasini veya degerli bir esyasini almak anlaminda da kullanilabilir.

Caiz degildir.
    ... ekrem abi