1. 1.
  olaya bir de bu açıdan bakalım ki cinsiyet ayrımı yapmadığımız anlaşılsın diyerek açılacak başlıktır. Gel kardeşim bir de buradan bak. iki türlüsü de bir halta yaramıyor ya sen yine de buradan bak ki demesinler sonra cinsiyetçilik var. 5 kişi neden bir kızla daha doğrusu kadınla ilişkiye girer. Bu nasıl bir ahlaksızlıktır. Bu olay 1 erkek 1 kadın arasında geçse belki bu kadar haber olmazdı. ufak bir kaçamak sayılırdı. Neden beşiniz birden bu kadınla ilişkiye girdiniz? Yuh ulan size. Ahlaksızlar. Atatürk'ün sözüne hıyanet eden şerefsizler. Adam gibi biriniz takılsaydı ya kızla.
  2 -3 ... romanovicraskolnikov
 2. 2.
  iki hali de rezalet. Kıza yazık kabul ettiği için erkeklere yazık teklif ettiği için Veyahut tam tersi. Yazık be. isteyen istediğini yapsın ama kendini bazı aidiyetlerle tanımlayan insanlar o aidiyetlere uymak zorundadır. Yok öyle Ramazanda müslümanım Şabanda ateistim. Veyahut şurada ahlaklıyım burada yavşağım. Adam olun hanımefendi olun.
  -1 ... romanovicraskolnikov
 3. 3.
  erkekleri de belli bir ölçüde kısıtlamamız gerektiğinin kanıtıdır. Sınırsız özgürlük bize yaramıyor.
  2 ... romanovicraskolnikov
 4. 4.
  O ahlaksız beşli bu eylemi hanelerine gülerek başarı olarak yazacakları için zorlarına gidecek bir durum yok onlar için. Hadi erkek paikolojisini anladım eğlence olarak gördüler, fantezi olarak gördüler, heyecan olarak gördüler de kızım sen kendini nasıl ikna ettin 5 erkekle eğlenmek için? Bilmiyor musun o ortamda hatta senin olmadıgın ortamda da sana nasıl gözle bakılacağını? Hiç mi kendine saygın yok?
  ... yorqunum
 5. 5.
  Hiç bir sıfat bunlara yakışmaz düzülenin üstünden 2 dakka geçmeden bir başkasının düzmesi iğrençlik.Genelevler bile daha temiz ve edebi en azından
  1 ... nihilistefan