1. 1.
    onun kalbini çalmanın en basit yoludur.
    ... kartalbey
  2. 2.
    zarif bir davranıştır. bizzat takdim edildiğinde etkisi daha kalıcı olur.
    ... bizde cok sakat var
  3. 3.
    bir çiçekle etkilemek mümkün oluyorsa çelenk gönderildiğinde yaşanacaklar tarifi imkansız olur.
    2 ... komnen
  4. 4.
    çoğu kızı etkiler.
    ... vadionigga
  5. 5.
    çiçek değil çiçeği veren etkilidir. veren etkisizse çiçeği kafanıza yersiniz yada en yakın çöp kutusuna atılır.
    1 ... herlafamaydonoz
  6. 6.
    dün bende kızarkadasımın işyerine gönderdi. çiçek çok etkili oluyor gerçekten.
    ... cunning
  7. 7.
    Yaninda birde tek tas varsa daha etkili olacaktir.
    ... sari civciv
  8. 8.
    Şu an hayatta olmayan arkadaşım yapmıştı bunu bana, şimdi okuyamadığına göre rahatça yazabilirim ki, etkilenmiştim ama zaman içinde başka yöne kaysa da hislerim aklımda yer etti.
    Geç gelen itiraflar...
    Evimin adresini bulup, küçük bir çiçek göndermişti, itiraf edeyim çok etkilendim, başka yapan erkek de olmadı.
    Şimdi Biri yapsa gerçekten yine aynı derecede etkilenirim sanırm , çok etkileniyor böyle şeylerden kızlar...
    Yıllar geçmiş, giden gitmiş, hala aklımda o küçük çiçek kalmış.
    Sanırım değer verilmenin bir göstergesi, ev adresini alıp göndermesi, düşünmüş olduğunu gösteriyor yoksa parayla yada maddesel bir boyutu değil kızların hoşlandığı..
    Çiçek göndermek sıradan ama Ev adresine ulaşıp bunu yapması, bir düşünmüş, plan yapmış, önemsemiş yani...
    Düşünülüyor olma hissini sürpriz çiçekle sağlamak zekice.
    Denk getirip annesiyle kahve de içirmişti... O da etkileyici bir taktik...
    ilişkide belli bir zaman geçmişse, 6-8 ay, bizim ilişkimiz yoktu ama etkileyici buldum bu hareketini de...
    kızı bir aile bireyle tanıştırmak değil ama bir ortam yaratıp birlikte kahve içirmek yada denk getirmek de en etkili yöntemdir... Zor vazgeçer sizden... Gerçekten etkilenir..
    Yatakta performansı mı, bir aile bireyiyle kızı tanıştırıp ortam yaratmak ve evine çiçek göndermek mi? Yatak performansı sonda edilen tercih olur... Kızlar öyle cinsellik temalı şeylere takılmazlar, önce duygu oluşturman gerekir normal bir kızda, kaşar yada alışmış kızda duyguya gerek yoktur, her türlü gideri olur seninle...
    Duyguyu yaratmalısın önce... çiçekle yarat, düşündüğünü göster.. Vs. Vs... Sonra yavaş yavaş.. kızın gözü başkasını görmez..
    Dümdüz, kütük gibi olunca erkek, Kız da alternatiflere bir bakar...
    ... hostesgorunumlupilot