1. 1.
    le fabuleux destin d amelie poulain bende derin izler açmış başarılı bir filmdir. ben her filmi kolay kolay beğenmem. ciddiyim... ama bu film cidden izletmişti kendisini. yann'ın müzikleri ile de bir başka olmuş. kutlarım...

evet, amelie'ye yalakalığımızı da yaptıktan sonra geçelim asıl mevzuya. kadınlar attıkları her adımda masum bir detay ararlar. bugün en az 3.kez söylüyorum ama "gel sevişelim" deseniz size öküz muamelesi yapar. aslında o da sevişmeye geliyordur ama neyse... kadınlar işte. onlar ne derse haklıdırlar. yahu neyse azizim... geçenlerde sözlükten tanıştığım bir kızla bir yerde oturup çay içerken benim aslında iyi biri olduğumdan falan bahsetti. inanın o an sinirden çayı dibiyle beraber içtim. akabinde bu sinirlilik hali yerini erotizme bıraktı. beni kızdıran bir kızın yatakta beni çıldırtabileceğini düşündüm. sonrasında kızın cep numarasını aldım ve evime gittim.

gece 2 gibi kıza "rüyamda seni gördüm, iyi misin?" diye bir mesaj attım. sonrasında bir süre telefondan mesajlaşmalar falan... her kız ilgi görmek ister. ilgi gösterdim ona. diğer kadınlardan farklı olduğunu hissettirdim. en sonunda da... mutlu son.

-azizem, bana gelsene... amelie'yi izleriz.
    +ama ben izledim onu.
    -olsun. benim için özel olan filmleri özel insanlarla izleyince daha bir zevk alıyorum.
    +tamam canım, yarın öğlen gibi ararsın beni.

işte böyle azizim... akabinde kızla zamanla yakınlaştık ve bahar rüzgarlarının eşliğinde tatlı tatlı öpüştük. güneşli günleri orgazm sigaramızın dumanı ile selamladık. sonrasında hep aynı hikaye... erkek gider ve kadın ağlar. ha ama kadın giderse erkek ağlamaz... yıkılır gider. o yüzden ben hep erken davranırım. yıkılmak bir erkeğin başına gelebilecek en acı şeydir. ikincisi ile kendisi için akan bir kadının gözyaşları...

freeze you later
    -9 ... absolute zero
  2. 2.
    Serin hikaye. Okudum, bazı sahne geçişlerinde yüzeysellikten kopulamamış. Haliyle ortalardan itibaren okuyucu sıkılıyor, bir an önce sonu gelse diyor ama son fena değil, iyi bağlanmış. Zengin dil içeriğinden mahrum biraz, onun dışında göze batan bir şey yok. Klavyene kuvvet.
    2 -1 ... calcio