1. 1.
  hemen sonrasında 70 kişi ile karşı karşıya gelmek demektir. kürtler kolay kolay teke tek kavga etmezler ettiklerinde eğer dayak yiyeceğini anlarsa cebindeki kelebeğine davranmak için fazla beklemez. aşiretleri en büyük güvenceleridir. örneğin Kadıköy sahili mardinli, siirtli, bitlisli, diyarbakırlı işportacı kürtlerin yaşam alanıdır. paraya ihtiyacınız vardır sizde 0.20 kuruşa su alıp 0.50 kuruşa satmak istersiniz. siz orada doğmuş büyümüş olsanız bile size su sattırmazlar tek bir ıslıkla etrafınızı 30 kişi sarar pataklaya pataklaya elinizdeki suları'da alıp sizi oradan yollarlar.

  onlar her zaman haklıdır.

  bir kürtle kavga etmek asla bir kürtle kavga etmek değildir.

  ek: bu entry sadece bir tanım içerdiği halde çaylak yapıldığım entrydir. ayrıca 10 tane arkadaşın fişteklemesi ile çaylak olduğumu belirtmek isterim. saygılar sevgiler. kanıtladığınız için. *
  143 -43 ... kurtcebe noyan
 2. 2.
  trabzon da , adapazarı nda ve özellikle ülkenin batısında 3-5 kürd e 1000 kişi dalan cesur ve kahranam türk lerin pek sikinde olmayan durumdur. onlar paşa paşa kavga ederler.
  ha bi de atalarımız çin sarayını 40 kişiyle basmış havası atıyonuz yarram. siz de 1 kişi dalın 50 kişiye .ne olur yani.

  edit: bazı babasızların çok zoruna gitmiş.adapazarında ahmet kaya dinleikleri için , afyonda inşaatta kürtçe şarkı söyledikleri için linç edilmek istenenler kimdi lan?sizi gidi kahramalar sizi..
  10 -47 ... nebi betasay
 3. 3.
  mitoz bölünmeye karşı dirayetli olmanız gerekmektedir.

  1 dk içine 10 a katlanmaktadırlar. yağmacı bir davranış sergilerler. organizmanın amına koyarlar afedersin.
  10 -4 ... opus magnum
 4. 4.
  bir kürtle sınırlı kalmayacak kavgadır.
  8 ... zilchabsent
 5. 5.
  orta asya daki türk çinli olayına benzer. orada asla bir çinli teke teke dövüşemezdi bir türk ile. bana da parkta dadanmışlardır. ağaçların arasından çıkıyorlar yeminle.
  9 -1 ... belkigeliryarin
 6. 6.
  (bkz: ishal olduğunu bile bile osurmak)
  2 -1 ... tabi o zamanlar gencim
 7. 7.
  bu olay ilkokuldan beri kürtlerde var olan bir şeydir. 1 anımı anlatayim:ilkokulda 1. sınıftaki kürt bir çocuk 5. sınıftaki bir çocuğa küfredip 5. sınıftakinden dayak yer. sonra kürt olan çocuk: şehmus,emrullah,baki,abdullah! der (sülalecek okula dizildikleri için) ve 5. sınıftaki çocuğun ağzına sıçarlar. büyüdüklerinde bu kürtlerden bir tanesi kürt mafyası kurup öldürülmüştü. yerel kanalda verilmişti hatta.
  6 -1 ... frizbi123
 8. 8.
  kürtleri havaya sokan eylemin belirtilmesidir. bir kürtle kavga etmeyi bir türkle kavga etmekten farklı tutan bir türk korkaktır. madem korkaklık yapıyorsunuz bari bunu saklayın da karşınıza aldığınız tarafı daha da havaya sokmayın.

  edit: kavgalardan yana değilim. kimle kim arasında olursa olsun...
  1 -17 ... cool cocuk
 9. 9.
  (img:#284028)
  2 -1 ... jerry drake
 10. 10.
  ticari Taksinizle taksim meydanına haftasonu gece girip müşteri aldığınızda onlarca taksici tarafından meydan kendi tapulu mallarıymışçasına dayak yemektir. yani genelde kavga değil, siz hakkınız olan bir şeyi yaparken, onların saldırması şeklindedir. Veya onlar yanlış yaptığında karşı durduğunuzda yine onların saldırması şeklindedir. yoksa bir Türk'ün ne işi vardır da lüzumsuz bir Kürtle uğraşacaktır.
  3 -2 ... selim pusat