1. 1.
    Komedidir. Hayır yanlış anlamayın andımızı kastetmiyorum. Zira yüce Atatürk benim üstisnan olarak gördüğüm biridir. izinden gitmek gücendirici gelmez elbette.

Ama Genelde ülkücülerde var bu eğilim
    Ama bir kürt kürtse kürttür yani. Nedir bu onu Türk yapma isteği?
    Senden daha eski, senden daha köklü ve yüzyıllardır kemikleşmiş geleneği göreneği ve anlaşabileceği dili var. Sana ihtiyacı yok pis faşist anladın mı? Anlamadıysan da git bekçiliğini yaptığın ana dilini öğren.
    9 -4 ... picleme
  2. 2.
    Persler zamanında analarını az sikti şimdi ötmeye başlamışlar ya la.
    ilk basta guzel gittin sonra sıcmaya basladın bak olmadı.
    Kürt kafanı siker atarım.
    4 -2 ... endless pain
  3. 3.
    yarram sizi birsey icin zorlasaydik sagda solda boyle ne entry girebilir ne tweet vs atabilirdin. istedigini yapiyor istedigini elestiriyorsun. at yarra.
    2 ... ekrem abi
  4. 4.
    bir kürt türküm demekle türk olmuyor ki "ne mutlu türküm diyene" deyince ne mutlu türk olanlara diyor.Yani türklüğü %20 gibi bir yüceltme söz konusu zaten türk olan için bu oran yüz de 100.işin özü bir tarafınıza batsada batmasa da diyeceksiniz.
    edit:imla
    3 -2 ... kanatlandirmayanredbull
  5. 5.
    80'lerde diyarbakır cezaevinde sürekli uygulanan psikolojik işkence.

not: Eğer benim Anadilim senin devletinin temellerini sarsıyorsa, demek ki devletini benim arsama yapmışsın.
    3 -4 ... realist yaklasimci yazar
  6. 6.
    gereksizdir, bulundugu ulke hangi adi kullaniyorsa milliyet adi olarak, onlar da gerektigi yerde onu kullanirlar ve ihanet etmezler. ama bu onlarin kurd oldugunu degistirmez.
    -1 ... arxaggelou
  7. 7.
    Shssgw medeniyet ögretenlere bak. Avrupa marsa gider siz 15 yıldır Osmanlı diye sayıklayan şakirtlerin peşinden gidersiniz. Bu mu medeniyet? Ortaçağ özlemi adeta...
    3 -1 ... picleme
  8. 8.
    içimden gelmektedir.
    2 -1 ... loveneverdies
  9. 9.
    işin acayibi

bunu söyleyenlerin %90'ı türk kökenli değil ,aaa biz türk hissediyoruz.
    bende (celal şengöt) zerre türk kanı yok ama ben türk'üm..

aaaa,yedik.

arada türk olanlar var çoğu arap milliyetçisine dönmüş kültürlerini unutmuş.

bakın ülkeye ne halde ,daha dün başta olanlar abd askerini övdüler ,24 saat olmadı .
    aynı abd askeri türk ordusu askerine çuval geçiren asker.

nota verdik ama müzik notası.

mustafa kemal ,,tc. kurucu önderi ..

sıkışınca türk'üm diyenler rahatlayınca öndere sövüyor , heykelini , fotoğrafını da deviriyor yada çöpe atıyor ..
    şu da var kürde defol git diyenlerin çoğu sırp,hırvat,bulgar ,çerkes hatta ermeni ,rum kökenli araştırsan polonyalı yada mağyar bile var ..

Çerkez mesela atınca mangalda kül bırakmaz ama bu ülke kurulurken kuvayı milliye'ye ihanet etmekten imtina etmediler.

lazlar,rize'de mustafa kemal'i balyozla yıktılar.

sakarya'!da sırplar mustafa kemal fotoğrafını çöpe attılar ,yazsak ansiklopedi olur.

şu da var , kürtlere eşek siken diyenlerin ideolojisinden olanlar ,yani mhp kökenliler keşke eşek sikseniz .
    kadınlar yapılan tecavüzlerde tecavüz sonrası katletmede en çok isminiz geçiyor.

kürtlere defolun diyen balkanlılar ,vatanınızı bırakıp geldiniz kardeşleriniz orada katledildi taksim'de bağırdınız bir tekiniz silahı alıp koşmadı.

16 yüzyıldan beri anadolu'da türklerle birlikte yaşayan(öncesi de var) orduya asker veren kürtlere ,
    , savaşmaktan imtina edip kaçanlar bu ülkeden gidin diyor.

aynı kendi ülkesini savunmaktan aciz suriyeli misali ,afrin'e gönder bizi deyip askerlik şubesi önünde bağırdılar 0hadi öso orda gidin katılın dediklerinde anında arazi.

tengir denilen devşirme burası türklerin ülkesi değil ,cahilliğni defalarca yüzüne vurdum akılanmadın.

burası anadolu halklarının ülkesi yunan ,pers , roma(n) ,haçlı sıra ile işgal etti ve gittiler ..

anladın..

bu arada trilyeli tengir e-devlet secereni görelim , atina falan mı yoksa ?

bana sorma rezil olursun..

bu ülke hepimizin ,yıkılırsa hepimiz altında kalırız düşman türk,kürt, laz,gürcü , boşnak diye bakmaz verir kurşunu...

unutma..
    2 -4 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    aha günün 2. kürt ayaklanması ve meydan muharebesi başlıyor.
    3 ... sigara icmiyorum