bugün

yürüdükte ne oldu türk telekom zengin oldu.
Arada yaptığım ve sürekli red yediğim.
Ulan boyda kiloda sıkıntı yok, tip ortalama, eğitim desen istanbulda devlet üniversitesi okuyorum, kibar ve centilmenim falan ama şans, şeytan tüyü olmayınca bir bok olmuyor azizim...
bazılarınız koşuyor ondan kaybediyor az sakin.
Taktiksel beceri ve bazı stratejilere ihtiyaç duyar, yazısız kurallara sahiptir.
Size bir abi tavsiyesi: Hiçbir zaman tek bir kadına yürüyerek, zamanınızı heder etmeyin.

Hiçbir zaman kadınlara hak ettiklerinden fazla değer vermeyin. Kadınların yarısından fazla hak ettikleri değerin yarısını bile vermeyin.

Tao der ki kadınları amaç haline getiren erkek zaman içinde kadınlaşan bir leşe dönüşür.
keşke yapabilsem dediğimdir. hep ''bir'' de kalma konusunda sıkıntılar yaşıyorum. gördüğüm her kızla konuşmak,tanışmak ve yapabilirsem sevişmek istiyorum bu da hali hazırdaki flörtümü kızdırıp benden uzaklaştırıyor. tanrım, birden çok memeye sahip olmak, onları kucaklamak istemek neden suç?
Eski doğa da avlanmak, günümüz dünyasın da yürümek diye tabir edilen görücü usulü istemeyenlerin başvurduğu yöntem.
Yürüdüğünle kalma ihtimalin çok yüksek.
görsel
Kullanma kılavuzu olan yürüme halidir, bayilerinizden istemeyi unutmayınız efendim.
görsel
az önce merhaba nasılsın diyerek instagramdan başlattığım hücum aksiyonu. bakalım nasıl gelişecek, gelişmeler editlenecek. 1 saat oldu cevap yazmadı henüz.

edit: olumsuz sonuçlandı. ilişkiye açık bir dönemde değilmiş bla bla.
Atmış olduğu bir post bağlamında bir mesaj at. Abazanların %99.9u senin attığın mesajlarla açılış yapıyor.
güncel Önemli Başlıklar