bugün

Dün ya da dünden önceki gece rüyamda gördüm yine onu. Bir şekilde adresini öğrenip yanına gidiyordum.

Numarasını değiştirdiyse şayet adından, soy adından ve yüzünden başka hatırladıgım hiçbir şey kalmamış demektir. Ne kadar çabalasam da onca sene sonra fark ettim ki sesini unutmuşum.

Konuşamayacak olduğumu bile bilsem, konuşmayı bırak şöyle yanından geçemeyecek bile olsam sırf uzaktan izlemek için 5 saat değil 15 saatlik yola bile giderdim.

Kız sevgiliniz ya da arkadaşınız değilse Şüphesiz ki salak olduğunuzu gösterir. Hangi akıllı hiçbir şeyi için hayatından onca vakti kaybetmek ister ki?
5 saat sürmedi ama bi keresinde kalkip istanbula gittim camda gunaydin demistim. Iliski durumunu sormayin orasi karisik. Yalniz simdiye kadar tanidigim en iyi kiz. Hayatimda iyi kiz dedigim sayili kisilerden birisiydi.
Zamaninda karşı taraf bana 5 geldi ben de ona 3 gittim. Birbirimizi ilk gördüğümüz gündü ayrıca. Sonra ilişki kavramının saçma olduguna inanıp ayrıldık. Takılırız hala arada.
Çiftleşmek için kıtalararası yol alıp göç eden kuşlardan farksızdır.
degmiyo arkadaslar yapmayin. yasama umudu tasiyan erkektir.
türk insanına imkansızi söyle sonra otur bekle..

bir haberde okumuştum adam kadına tecavüz etmek için hakkari veya siiirtten istanbula kadar gelmiş. (hakkari,Siirt baska bir ilde olabilir).
istanbul içerisinde bile mümkün olacak aktivitedir. diyelim ki büyükçekmece taraflarında yaşıyorsunuz kız arkadaşınız pendik taraflarında falan oturuyor. araban var diyelim çıkıyorsun yola köprüyü kullanarak geçeceksin karşıya. avrasya tüneli yok diyelim ki yakın geçmişe kadar yoktu işte. köprüye ulaşman temiz 1.5 saat. yarım saatte de köprüden geçtin etti 2 saat. köprüden sonra pendiğe ulaşman gene nereden baksan 1 saat. bunun bir de dönüşü var etti mi sana 6 saat..

mevzuyu nereden nereye bağladın lan demeyin. arkadaş her gün çıkıyoruz bu trafiğe öyle şehirler arası falan gitmene gerek yok yani istanbulun bir ucundan diğer ucuna gitmen bu kadar sürüyor.
gitti.

entry istanbul yolunda.
bir kız için değil, bu yüzden ayrılık sonrası üzülü kahroluyorsunuz. kendiniz için gidiyorsunuz, onu görmek için...

onu görüp mutlu olmak için. sevgi ve emek asla tek taraflı değildir.
Bize ne ulan bize ne.
o kız senin için 5 saatlik yolu geliyorsa tamam derim kardeşim uzaktan sevmeler bize göre değil.
gayet normal ve doğal bir olaydır. bide o 5 saat sonunda toprağını değilde kendisini görebiliyosanız şanslısınız, hepimiz o kadar şanslı değiliz ne yazık ki.
Aklı fikri olmayan insan davranışı.

5 saattir yoldayım ve ölüyorum kim olursa olsun gitmem.
Bırakın hoşlanılan insanı, kimse için yapılmaması gerekir.

iki kez yaptım, iki ayrı hüsran.
250 gram hiç bu kadar değerli olmamıştı.
bir kız için değildir, kızda vücut bulan aşk içindir kanımca.
Bir erkek için 11 saat gittiğimden garip gelmeyen hadise.
Bir erkek için 0 saat gittiğimden garip gelen hadise.
Zamanında çok gittim. O zaman güzeldi. Pişman değilim ama bir daha yapmam.
gereksiz ve saçma bir eylemdir.

Otostopla veya yürüyerek gidilmişse allah akıl fikir versin..
biraz abartılı bir süredir. ama ayak fantezisi için bir sözlük hanımına 1,5 saatlik yoldan gidip ziyarette bulunmuşluğum vakidir, o ayrı konu. *
Gitmedim gelenler oldu.
kızına göre: gerekiyorsa bir ömür boyu gidilir.
yürüyerek gittiysen sıkıntı.
" akılsız iti yol kocatır " atasözü akıllara gelir.
güncel Önemli Başlıklar