bugün

Yeteneksiz olanların yapmaması gereken şeydir.
attila ilhan'ın "sisler bulvarı" şiirindeki "artık kalbimi susturamıyorum" dizesini okumuş kişidir.
Şiir yazmak zayıflıktır. Sırf kadın ego bulacak diye, şekilden şekile girmektir. Maymunluktur. Yalanmaktır. Adam ol daha iyi.
Hayatınızın o anındaki anlamını kendisinde bulduğunuz kız için yazılan şiir aşk manifestosudur. Aşk kişiyi soyletir. Aşk acısıyla dertten veya birlikteliğin mutluluğu ile duygular kelimelere ahenkle dönüşür.
103 sayfa yazmışlığım vardır birine.
Er kişiyi 250gr için maymuna çevirme eylemi.
ezikliktir,salaklıktır boşa çırpınıştır...
Şiir yazamayanlar her güne ait ayrı sayfanın olduğu bir ajanda edinip her sayfaya ayrı şairlerin şiirlerini yazıp doğum gününde hediye edebilir. Oldukça etkili oluyor, bilirim.

Şiir yazamıyorsan davranışını şiirselleştir.
Şiir yaz koy kenara o etkilenmezse bir etkilenen çıkar elbet.
şanslı kızdır.
Bir erkek için yazdığınız şiirden çok daha kalitelidir. Erkeğin nesine şiir yazıcan be.
şiir, ancak şiir gibi kızlara yazılır.
ortaokul sondayken aşık olduğum kıza yazmıştım. ne günlerdi ya lanet olsun ki şiirimi kaybettim şimdi okuyup okuyup duygulanmak isterdim çok masummuşum o zamanlar.
siir ne be ayrildigimizdan beri suan 400 sayfa uzeri destan yazdim ayrildiktan sonra onsuz gecen gunlerimle alakali fakat sorun bu o yazdiklarimi sadece ben okuyup gulucem gunun birinde su lanet yaram gecerse.