bugün

Kızı bunaltarak olabilir. Sürekli arayın sorun. Aşırı derecede kıskançlık yapın.
"Benimle evlenirsen kapanırsin di mi?" deyin. " En az 3 çocuk istiyorum seni de çalıştırmam " deyin. "Ailemle birlikte yaşayabiliriz " deyin.

Çok basit aslında.
kızı üzmeden ve kendini küçük düşürüp çirkinleşmeden çok zor. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin olayı. kulağına yaklaşıp geğirirsen çok zorlanmadan senden soğuduğunu görürsün. o kadar pisleşmek istemiyorsan askerlik arkadaşın gibi davran. ara sıra arkadaşlarıyla dedikodunu yapar arkandan mal derler geçer gider. evet. teşekkürler.
Karşına alacaksın, insan gibi meseleyi izah edeceksin. O an çok üzülür, belki ağlar, kötü olur; evet kalbi de kırılır.
Fakat sen bu soğutma taktikleri ile haftalarca tekrar tekrar kalbini kırarsın daha fena...
Tanım olmadı. Chat oldu, neyse sen oku ben silerim.
Abisi ile yat.
kız sayısı bir’i geçtiği zaman.
en çok o kıza ihtiyaç duyduğunda.
bir kızın hisleriyle ilgili konuda yine erkeklerin tavsiyeleriyle dolmuş başlık.*
yaptığı her işe çamur at ya da git onun kız arkadaşlarıyla konuş böyle böyle anlat seni uzunca bir süre kötülesinler.
Açık ve net bir şekilde onu istemediğini ve sevmediğini soyleceksin islam bey . Sevilmediğini öğrenen aklî basında, gururu olan her kadin vazgecer
çoğunun yazmış olduğu bizim de bilinçli ya da bilinçsiz uygulamış olduğumuz soğutma yöntemlerini beğenmeğen arkadaşlara tavsiyem
kızın yanında osurun
arabanın içinde olsun
camlar kapalı olsun
sessiz olsun.
nokta.
Vurdumalı.
yanında burnunu karıştır, apış aranı yani taşaklarının kenarını; kaşınmasa da acı acı kaşı.(mantar, egzama varmış gibi)
bol sarımsaklı işkembe çorbası içip, dişini fırçalamadan buluş, öpüş.
bir de yanında sesli ossur.

o ilişki biter.