bugün

ayağının da güzel olacağı yönünde izlenim uyandıran ve acaba gerçekten öyle mi diye merak ettiren bir durum.
güzel yemek yapar derler. gerçi bin yıllık geyik, hiçbir bilimsel dayanağı da yok.
el, boyun ve bilekler önemli. bir kadının zerafetini ancak bu şekilde görebilirsiniz.

yüzde fondoten, saçlarda boya, tırnaklarda oje vs vs vs. fakat bunlar saklanamaz.
Elinden her türlü iş te gelebilir, elinden bir kaza da çıkabilir. Adamına göre opsiyonları olan kızın eline düşmeyin derim.
Erkeğin eli güzelse hatta kız gibi uzun parmaklıysa oje sürüp sahibini göstermeden resmini çeksen karşıdakine kız giye yedirebilrebileceğin yapıda bir el ise (eski kız arkadaşım teşebbüs etti buna kırdım kafasında loje şişesini böyle de gaddar kerim bi abinizim)güzel bir durum değil kendimden biliyorum kamyon direksiyonunda vitesinde düşünün işte o eli ne demek istediğimi anlarsınız. .
briçte gündeme geldiğinde, başarılı karşılıklı deklarasyon konuşmaları ile yükselinerek şilem , hatta eli çok çok güzelse grand şilem deklare etmeye kadar gidilebilecek bir partnerlik hali.
Beni versinler ellere seni vursunlar... eller güzel, eller yabancı.
Ayak başlıkları bitti el başladı h.o.