bugün

ışığa tutun. arkası gözüküyorsa bakire değildir.
sorulmamalı, kız alınır, bozulur.*
hatta ayrılabilir, denemeyin. madem seviyorsunuz, güvenin. zaten esnek olanı var bunların.
böyle uzun cümleler kurup kafasını karıştırın sonra da direk sorun farkettirmeden öğrenirsiniz.
cinsel ilişki esnasında kan kan gördüyseniz bakiredir. en azından o ana kadar.
sorun. ayrılmaz merak etmeyin. yoldan geçen kıza soruyorum "bakireyim hıhı" diyip geçiyor, sevgilim niye saldırsın lan?
sol burun deliği ve sağ burun deliği arasındaki mesafe uzaksa bakire değildir. yakınsa bakiredir.
hafiften öpüşmeye başlayın, diliyle adınızı ağzınızın içinde yazabiliyorsa bırakın bakire olmamayı ... neyse kısacası bu yöntem etkili olabilir.
"merak ettiğim birşey var, bekaret konusuna nası bakıyorsun" şeklinde bir soru sorarak kolaylıkla öğrenilebilir. böyle bir soru alırsanız mecburen ötmek zorunda kalıyorsunuz.
dikkat! burada yer alan bilgiler kulaktan dolmadır, hiçbir kesinliği olmadığı gibi yapılmasını da tasvip etmiyorum...

efendim vakti zamanında doğan görünümlü şahin sahibi mahalle abilerinden bir tanesinden öğrendiğim bekaret testidir.
buna göre testin uygulanacağı kız/kadın (dur lan daha belli değil) su dolu bir küvete sokulur. (girmek istemezse sokun, kesin çözüm)
eğer deneğin vücudu suyun içindeyken cinsel uzvundan baloncuklar çıkıyorsa bakire değildir. ya da tam tersi hatırlamıyorum. ama baloncukla ilgili birşeydi...
memelerinin boyutu birbirinden farklıysa bakire değildir. aynıysa bakiredir. ama gözleri büyükse esnek zarlıdır kandırır haa.
kimliğine bakmak en akıllıca yöntemdir kız türkse kesin bakiredir sormayın sorgulamayın haksız çıkarsınız.

eğer başka bir uyrukluysa sorun bakireyim veya değilim der zaten.
türk kahvesini şekerli içiyorsa bakiredir, şekersiz içiyorsa bakire değildir. türk kahvesi içmiyorsa travesti olabilir.
(bkz: dibini koklamak)*
Gayet basittir ve olay arşimet de bitmektedir.
Gerekli malzemeler: Kız ve kadın olmasından şüphelenilen dişi,boyu aşan havuz
Önemli Not:Kadın kahramanızın yüzme bilmiyor olması gerekli
Deneyin Yapılışı:
Yüzme bilmeyen dişi boyu aşan havuza atılır.Eğer hemen batıyorsa patlaktır.Ancak hemen batmıyor hatta suyun üstünde kalabiliyorsa patlamamıştır.

*ipucu: Dişi yüzme biliyorsa gazozuna bayıltıcı katarak bayıltıp deney yapabilirsiniz.
kızı alın sokağa atın dönerse sizindir, dönmezse hiç sizin olmamıştır.
ay dur karıştı,
kızı alın sokağa atın dönerse bakiredir, dönmezse hiç bakire olmamıştır.
yok yok bu da olmadı,
kızı alın, sokağa atın vermezse bakiredir verirse hiç sizin olmamıştır.
hah bu oldu.
yürüyüşünden belli eder o kendini.
kızla yakın ilişki içerisinde olmaktır. taktiğe falan gerek yoktur, kişiliğinden bile belli olur. eğer sevgilisi varsa sevgilisinin tipine bakılması da gerekir; mum gibi kızın pek bir yiyişken olması ihtimali de vardır. sevgilinin piç olması, kızın bakire olmaması ihtimalini artırır.
Bu yıllardır düşündüren sorundur. Kız bakire olmasa bile diktirip bakirelik taslayabilir. Bu nedenli kan man yalandır. Ancak, birlikte olunur sa ve dikim olayı falan olmamışsa erkeğin durumuna göre anlaşılır.
papatya yapragı saymak.*

bakiree, sevişmiş, bakiree, vermiiş, bakireee, sevişmiş, bakireee, vermiş, vermemiiis, vermiş...
ciktigi kiz verince depresyona giren erkekin pesinde oldugu metotlardır.
bir leğene su doldurun. kızı içine oturtup ağzından üfleyin. kabarcık çıkıyorsa bakire değildir. *
havaya kaldırıp ışığa tutun.

(bkz: çüş be yuh be oh be)
- abi bir kızın bakire olduğunu nerden anlarsın?
+ kızı getir bana bir kokliyim anlarım.
- kızımı koklayacaksın abi?
+ kızı değil vijanayı.
- vajinaya mı?
+ laa işte damcık yok mu o işte.
(bkz: deneme yanılma)
kızın kendisine sormak, başka da yok zaten. ille de başka yol diyorsanız devekuşu yumurtasını alın, akıyla beyazını ayırın, akını kendi kıçınıza sürün sonra kalan sarıyı da afiyetle yiyin. işlemleri sırasıyla ve doğru olarak yaparsanız oluşan feng şui sayesinde zihin sıçraması yaşayacak ve çattadanak anlayacaksınız.