bugün

bir kizin onu karsi konulamaz yapan ozellikleridir.sahsi fikrim sevimli olmasi yonunde.
boncuk gözler ve kıvırcık saçlar.
Içten bi şekilde güldükten sonra kızaran yanakları.
Ne guzelligidir ne de ici dolu kocaman bi nutella kavanozu kadar uber tatli olmasidir.

ici dolu kocaman bi nutella kavanozuyken ve cok guzelken gozunun disarda olmamasi o guzelligini saklamasi, edebinden baska bi erkege zorunlu halde en ufak bir sozunde dahi kizararak tatliligina tatlilik katmasidir.

Sikmisim guzelligini. Guzellik diyen erkek henuz sunnet olmamis tam erkek olamamistir. Guzelden cok var. Yok diyen varsa, isteyen bilmeyen varsa sorsun; otobusten yoldan nasil eve cikartilip sikilebildigini anlatim.
gıdıdır,gıdı.
sahiplenmesi ve tenidir.
zekasıdır kesinlikle.

tabi bazen o sivri zekası her şeyi bok etmeye de yarıyor. o da kadınlık iç güdüsü sanırım. kendilerine bile engel olamıyorlar.
Aşktır, başka ne olabilir ki. Gerçekte olan budur.
Sadece görünüşle, işve ve cilveyle kendini kandıran andavallara özgü olmayan hani.
(bkz: memeler)
Samimi ve içten davranışları. Nedense gerçekten samimi, sıcak kanlı kızlara karşı önlenemez bir sempatim var.
Hali, tavri, durusu, bakisi, mimikleri, konusmasi... bircok farkli şey olabilir veya bunlarim kombinasyonlari da olabilir.
Güzellik falan boş şeyler sadık olması yeterli. Minik olması ve mimikleri de önemli.
kesinlikle makyajı genellikle erkekler bakım yapan kızları yapmayanlara oranla daha fazla arzular.
Bütün saçını boynunun bir tarafına atması.
götüdür. tamam herkeste göt var biliyorum ama götten göte fark var. eğer bahse konu kızın götü iyiyse işte o karşı konulamazdır.