bugün

bir kızı etkilemek için yapılabileceklerin en başında özellikle hiçbir şey yapmamak gelmektedir. onlar sizde etkilencek bir şeyler bulurlar zaten ..
Peçete kullanarak burun karıştırmak. * *
gözlerine sanki karşısında eriyormuş gibi bakmak. **
değer verilmeye layık olduğunu hissettirip olması gerekenden daha az değer vermek.
etkilenmek isterse her şeyden etkilenir, ayrıca birşey yapmaya gerek yoktur.
(bkz: yakışıklı olmak)
(bkz: zengin olmak)
gerçekten çok güzel bir kızsa, varlığının farkına varmamış gibi yapmak dikkatini bir anda çekecektir. sonra artık pul koleksiyonuyla mı etkilersiniz, pardösünüzü bir anda açıp içinden çıkanla mı etkilersiniz bilemem.
elin yüzün biraz düzgün olsun azıcıkta ağzın laf yapsa yeterli olur.
100 ytl ile ayakkabı silen arkadaşına 100 dolar uzatıp onunla silmesini soylemek. gerekçe olarak dolar kağıdının daha iyi temizlediğini söylemek. *
zeki olmak
(bkz: gitar çalmak)

ben denedim işe yarıyor
sakin olaki kendim olayim deme. ise yaramaz.
(bkz: alin hacibekir lokumu)
(bkz: how to impress a girl)
bir kızın gönlüne girebilmek için yapılması gereken davranışlar bütünüdür. En bilineni kırmızı gül vermek şeklinde tezahür eder. Ama çoğunlukla etkilenmesi istenilen dişi kişisinin yapısına göre değişiklik arzetmektedir. Ama kim olursa olsun bir madde vardır ki yılanı bile deliğinden çıkarır : ona kendisini değerli hissettirmek.
(bkz: siz gelirken ben gidiyordum)
(bkz: bu saçları değirmende ağartmadık)
(bkz: on derste kız tavlama sanatı)
şiir yazmak bunlardan biri olabilir mesela.
güvenilir, sağlam bir insan olduğunuzu ona hissettirmek. daha doğrusu öyle olmak..
yok boyle bır sey...
kapısının önünde seranat yap veya ev ahalisini teker teker kaçırıp onu evde tek bırak ve baş başa kal..
(bkz: anket doldurmak)
güven ve saygı!
yalakalık yapmayın, dürüst olun, en önemlisi kendiniz olun yeter.
kesinlikle arkasından ismini hatırlayamayıp "Kız, zilli"* diye bağırmamak!! Bir arkadaşım yanımda resmen denedi; hem ben hem de kız dumur silsilesi geçirdik..

Sonuç : Kızla konuştum, "O patavatsızın suratına Brad Pitt tipinde olsa, gene bakmam" dedi (Ne kadar doğru, bilemem tabi)

Buradan çıkarılacak ders : (bkz: patavatsızlık) yapmayınız.
(bkz: onunla anket yapmak)
(bkz: odun olmamak)
(bkz: düşünceli olmak)
(bkz: etkileyici olmak)
(bkz: onun için birşeyler yapmak)