bugün

Persler zamanında analarını az sikti şimdi ötmeye başlamışlar ya la.
ilk basta guzel gittin sonra sıcmaya basladın bak olmadı.
Kürt kafanı siker atarım.
yarram sizi birsey icin zorlasaydik sagda solda boyle ne entry girebilir ne tweet vs atabilirdin. istedigini yapiyor istedigini elestiriyorsun. at yarra.
bir kürt türküm demekle türk olmuyor ki "ne mutlu türküm diyene" deyince ne mutlu türk olanlara diyor.Yani türklüğü %20 gibi bir yüceltme söz konusu zaten türk olan için bu oran yüz de 100.işin özü bir tarafınıza batsada batmasa da diyeceksiniz.
edit:imla
80'lerde diyarbakır cezaevinde sürekli uygulanan psikolojik işkence.

not: Eğer benim Anadilim senin devletinin temellerini sarsıyorsa, demek ki devletini benim arsama yapmışsın.
içimden gelmektedir.
aha günün 2. kürt ayaklanması ve meydan muharebesi başlıyor.
Sözlüğü dangalaklar basmış denilecek durum.

TC ibaresi tabelası kalkmış, en milliyetçi olan Türk dedim mi mangal da kül bırakmayan parti ile Kürt dedim mi mangal da kül bırakmayan parti bir olmuş, vatan millet bayrak (bunlar tek oluyor) söylemi yapan parti ile birlikte TC ibarelerinin konulması meclis de ret edilmiş ülke de değil de siz mars gezegeninde mi yaşıyorsunuz?
Okullarında andını kaldıran, 250 bin dolara ve ev alana vatandaşlık kampanyası yapılan ülkede mi?
imkânım olsa bu ülke vatandaşlığından çıkacak, çeketimi alıp gidecek, ismimi her şeyimi değiştirip uçakla bile üzerinden geçmeyecek kadar insanlarından ülkeden soğumuş biri olarak beni zorla faşist yapacak bu dangalaklar.

Tamam, zeki değilsiniz ama ahlâklı olmayı deneyin. Hiç olmaz ise sizi insan sanıp dinlerler.