bugün

zevkine ve rengine güvenilen erkektir. hele ki o jartiyer siyahsa tam bir zevk abidesidir. helal olsundur, alkışlayındır!
(bkz: noldu rengin soldi)
(bkz: ashaf)
önemli olanın jartiyerin ve üzerinde olacağı hatun kişinin beraber oluşturduğu sinerji olduğunun farkında olmayan erkeklerdir. 300 kiloluk hatuna jartiyer giydirmeye çalışırsan kusarsın da bayılırsın da.
çekici olan şeye dayanamayan erkekler.mesele sadece jartiyer değil vücudun jartiyere uyumudur yoksa selülitli göbekli biri jartiyer giyse ancak ortamdan kaçmaya neden olur 40 yıllık abaza bile bu görüntüye tahammül edemez.
aston martin'ini cilalanmış seven erkeklerdir.
neye tav olmaları gerektiği merak edilen erkeklerdir. yazarın çıkarımına göre gelmiş geçmiş bütün erkekler de gerizekalıdır, ne de olsa hepsi jartiyere tav olmuştur.

evet, düşünmeye başladım. jartiyerden daha kışkırtıcı ne olabilir erkek için?
yazana bile tav olan erkeklerdir.
içerisinde jartiyer olduğu belli olmadan üzerinde latex var ise hatunun ve bunu canlı yaşıyorsa eleman işte çok şanslı erkeklerdir.*
tav olduğu jartiyeri kendi giymeyecekse sorun yoktur.
he bir de sakın ha tutup da jartiyerlerle sevişmesindir. kadın giyecek onu.
külotlu çoraba da tav olabilir bu erkekler.
jartiyerin, yılanı deliğinden çıkarması durumunu teşkil eden erkeklerdir. doğrudur. jartiyer, yılanı deliğinden çıkarır. çıkarmasa bile baskı yapar.
pamuklu gecelik ya da çıplak et parçasına göre çok daha estetik ve şık duran bişeye tav olan erkektir.
takiye yapan erkeklerdir. orda tav olunan jartiyer değil, altındakidir. öbür türlüsü bildiğin sapıktır. napcan oğlum kumaş parçasını ?
birisinin hiç sevmediği erkeklerdir. bu kadar entry giriyorsa.
(bkz: jartiyer fetişisti erkekler)
(bkz: jartiyer görünce boşalan erkekler)
(bkz: jartiyer giydirilesi erkekler)
(bkz: jartiyersiz çıkmam abi)
(bkz: jartiyere veren erkekler)
Haklı erkektir.

Ya ne yapacağdık, sizin beyaz külotları mı tav olacaktık.
tartışmasız abaza olan erkeklerdir.
jartiyerin erkek göz zevki için ne anlama geldiğini bilmeyen kezoların abazan diye damgaladığı erkektir. örneğin nurgül yeşilçay mükemmel taşımıştır jartiyeri: http://i.tmgrup.com.tr/ak...07/Haber/590367483832.jpg
jartiyeri giyene göre daha geç tav olan erkeklerdir.
rengi farketmez, her rengine tav olan erkektir.
Vizyonu o kadar olan erkeklerdir.

Jartiyer giymeyin demiyorum tabi giyin ama biraz zekice kullanın, bir delikten fazlasını verin ya da bekleyin.

Ya da bana ne aq.
(bkz: caps verin lan allahsızlar)
Eee ne var yani buna. Herkese ilgi cekici gelen seyler var. Kizlarin da ensesine üfleyin bakayim ne oluyor.
Ucuza gitmiş sayılmazlar. Nefese Tav olan erkekler var.
bak bu benim işte.
Bilimum şekilli külotlu çoraplara da tav olabilir,sadece jartiyer değil..kadına doymayla alakası yoktur herkesin bi fetişi vardır abartmamak lazım,kadına doymayla da pek alakası yoktur,birçoğunuzu ağlatırım burda