1. 1.
    On birinci nesil, 77 entrylik ak troll. Donuz.
    5 -2 ... n dakota
  2. 2.
    Sevgili hümanist canım yazar.
    1 -3 ... mine sota
  3. 3.
    Teşekkürler sayın (bkz: mine sota) Buradaki aymazlara, küfürbazlara, faşist ve yobazlara insanlık adına güzel şeyler aşılayabiliyorsak ne mutlu bize.
    2 -1 ... bir istanbul beyefendisi
  4. 4.
    (bkz: genç aktroll ün acıları)
    2 -2 ... golgebeyi
  5. 5.
    Öncelikle burda 3-5 eksi kasayım diye akp sevdalısı görünen sümüklü trollerden değilim. Hakikati savunurum. Ayrıca bana troll diyen zat sen de haysiyetsiz bir kafatasçısın.

(bkz: suriyeliler geldiğinden beri hayvan katliamlarının artması) Şimdi şu yazından sonra seni insan yerine koyup muhattap olmam. An itibariyle donuzlandın.
    3 -2 ... bir istanbul beyefendisi
  6. 6.
    ne nicki gibi bir beyefendidir, ne de başka bir şey. her ak troll gibi satılık ve sığ bir beyin ve yalan ve iftira dolu bir ağızdan ibarettir.
    5 -3 ... nardaninciler
  7. 7.
    (bkz: #39684014) Türk değil suriyeli bir kırkayak.
    3 ... asuregibisurat
  8. 8.
    https://m.uludagsozluk.com/e/39688580/

Tsk ve mit kolluk kuvveti değildir.

Kolluk kuvveti; polis ve zabıtadır.
    1 -3 ... flat head
  9. 9.
    Yahu Cemil Bayık denen elebaşı yakalanmış. biz heyecanla haldir huldur yazarken kolluk kuvveti yazmışız da beyefendi de ona takılmış.

şu tablo da ne fark eder? ha asker yakalamış ha zabıta. Bu mu derdimiz? Ama tabi sizler örgütün 2 numarasının elense edilmesine ne kadar sevindiniz orası muamma.
    ... bir istanbul beyefendisi
  10. 10.
    1. Takılmak değil yanlış bilineni düzeltmek denir ona. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

2. Ben asker çocuğuyum, emin ol “en az” senin kadar sevindim buna lakin sizdeki bu ötekileştirme oldukça bu seviyede kalırsınız.
    2 -1 ... flat head