bugün

Bir islamist olarak rehber aldığım ilim kitabını referans alarak karma eğitime karşı olduğumdur.

Gerçek islamistler karma eğitime karşı olmak zorundadır. Yoksa günahkardırlar.
bende karma eğitimi onaylayan bir insanım kişi nasıl olursa olsun. benim düşünceme göre erkek ve kız karışık olmalı hatta dahada üstünde durulmalı çünkü insan yapısı ve biolojisi olarak kız erkeğe erkek ise kıza muhtaç bakın burada sadece görünüş olarak kalıp oluşturacağım illa bir birliktelik yaşamanıza yada arkadaş olmanıza gerek yok o gözlerin bunu görmesi gerekiyor. biraz olsun eğitime önem veriliyorsa zaten buna müdahale edilmez. bu zamana kadar olduda bundan sonra mı kaldırılıcak bu zamana kadar nerdeydiniz diye insana sorarlar.
Ondan sonra insanlıktan çık. içgüdülerine hakim olamayıp, Kadına kıza çoluğa çocuğa saldıran pisliğin biri ol. Böyle nesiller yetişmesini savun. Dini de buna kalkan yap. Müslüman değilim ancak söyle bana kitabının neresinde "karma eğitim yasak" yazıyor?
Benim bildiğim islamistler komple eğitime karşı.. Sen olmamışsın.
bu islamist denen tipler değilmiydi ?

eğitim seviyesi yükseldikçe sinir krizi geçiriyoruz

eğitim seviyesi yüksek olan yerlerde bizim oylarımız düşüyor diyen ?

bunların reyizleri değil mi ?

kendi torunlarını amerikan kolejlerine gönderip

aleme de çocuklarınız imam hatipe gönderin diyen

islamist ney lan ?

16 senedir din din deyip zır zır ötüp

memleketi soyan kopuk güruhu mu ?

islamistler eğitime kökten karşı bir kere

karma ney ?

deyyus herif çıkıp, bize imam ve polis lazım demedi mi ?

neyin eğitimi ?

bence islamistler çocuklarını okula göndermesin

kuran kursuna göndersin yeter.
şu islamistleri hitlerin yahudilere yaptığı gibi yapsak hiç fena olmaz çünkü onların bu ülkeye maalesef yararı değil zararı çok.
islamist'in açılımını yapan olursa iki çift kelam da ben yazabilirim.
Ben de bir müslüman olarak karma eğitim yancısıyım. Kaçıncı yüzyıla gelmişiz hala çomar çomar meseleler peşindesiniz. Şunları tartışacağımıza gidip 2 sayfa kitap okusak bilime zaman ayırsak böyle olmayacak.
islam'a göre karma eğitim uygun değildir. Siz onaylayabilirsiniz ama bu böyle.

Not:bir atesit.
Sanki ülkede süper bir eğitim sistemi var da. Herifler ilahiyat fakültelerinde hadis inkarcılığı yapıyor. Kerli ferli prof lar, doç lar, yar doç lar, sıfatını bilmem ne ettiğimin şerefsizleri. Hangi islami eğitim? Hani nerede? Yok öyle bir şey. Sanki medrese eğitimi veriyorlar da karmayı sorguluyorlar. Git işine sende.

(bkz: neden hep bilim adamı)
(bkz: hani nerede bilim kadınları)
(bkz: tamam) aklımızda bulunsun.
islamist ne lan .
Ben insanların hertür düşüncelerine saygılıyım ister kendi hayatına son vermek istesin isterse ömürboyu bekar yaşasın ama beni veya başkalarını rahatsız etmeden. Budistler dinlerini doğru yaşamak için dağların tepesine tapınak yapmışlar bir tavsiye verebilirsem bu toplum sizin dininizi doğru yaşayabileceğiniz bir yer deyil artık bence sizde toplu halde dağlara çıkın orada Allaha yakın bizden uzak ama dininizi rahat ve en doğru şekilde yaşayabileceğiniz bir hayat kurun. Devletimizdende talepte bulunun size bir yol yapsınlar. Size karışan biri olursa söz ben o kişileri kendim halledeceğim.
besmele çekmeyi bile bilmeyip orda burda ben müslümanım diyen din düşmanları kemalislerin anlamayacağı mevzu.
Deyyus puşt gibi bir şey islamist.