1. 0.
  ya ama ona sahip çıkmak için evlendi *
  kahreden durumdur, yazık değil mi o çocuğa ?
  16 -7 ... tapmadiyentanri
 2. 1.
  Hadi onların mantıklı aöıklaması var sende o yaşta olduğunu ispatla.
  6 -6 ... kalahari 1
 3. 2.
  Genç olması sebebiyle zeki olması, her şeyi aklında tutabilmesi,zihninin duru olması evlenme sebeolerindendir. Şöyle ki Aişe validemiz 3700 küsür hadis rivayet etmiştir. Kadın erkek ilişkiler. Ev ilişkileri. Çoluk çocuk misafirlik gibi görgü kuralları. Kadın halleri. Ve mahrem daha bir sürü konu tamamen Aişe validemizin rivayet ettiği hadislerden oluşmaktadır. Her evliliğinin bir siyasi, içtimai nedeni var. Zevkine değildir. Ayrı ayrı kabileler ırklar ve dinlerden oluşuyor. Çünkü onlarda kendi ırk ve kabilesine islami anlatıyor. Evet kızlar erken ergenliğe giriyordu. O şartlarda. Çocuklar sürekli göç ettiriliyordu bir yerden bir yere. Vs vs. Bunun sebepleri yıllardır söyleniyor. Hala konuşmak mantıksız.
  7 -13 ... hafizizim
 4. 3.
  Iftiradir. O sahip cikmak icin evlendi.

  O zaman niye evlat edinmedi? 9 yasinda kiza sahip cikmak isteyen ilk olarak onu evlat edinmeyi mi evlenmeyi mi dusunur? Dusunun bunlari.

  Peki ya muhammed in diger kadinlari? Sizce ilahi ulvi bir kisilik olsa idi bu kadar cok kadinlarla ilgilenir miydi?
  11 -3 ... christophe d angelo
 5. 4.
  iftiradır.
  ateistler bu iftirayı inançsızlıklarını rasyonalize etmek için kullanır.
  sünniler bu iftirayı pedofil ruhlarının sapkın isteklerini rasyonalize etmek için kullanır.
  2 -8 ... lunarliftoff
 6. 5.
  Gençler yukarıda allaha inanmayıp hafisi kabul ediyorsunuz diye saçmalamışlar kardeşim islam tarihini hadis olmadan neyle öğreneceğiz 1400 yıldır tüm müslümanlar salakta inanmışlarda karşı çıkmamışlarda bir siz mi zekisiniz. işimize geldimi rahmet peygamberi işinize gelmedimi yalan.
  Gençler tatihte rivayettir tarihe de inanmayın dünyanın yuvarlak olmadı da rivayettir çıkın uzaya gözünüzle götün. Adamı küfrettirirsiniz zeki müslümler.
  2 -1 ... shizi
 7. 6.
  12 yaşında karısı da vardı cüveyriye aile ile yaşıttı hatta ifk olayı cüveyriyenin kabiledi katlinden dönüşte oldu.
  1 -1 ... shizi
 8. 6.
  yazar x i tesbitinden dolayi tebrik ediyorum.
  -1 ... bittimiacaba
 9. 8.
  Dinleyin pezevenkler ilk olarak sen dinle basligi acan bas pezevenk. Bir donemi elestirirken once o donemin kulturel detaylarini iyi arastir. Araplar ile ilgili belki bir satira bile nazar etmeden cikip ahkam kesiyosun. Yavsak o donemde kizlar buluga erdikten sonra yaslari sayilmaya baslardi. Bunlari ogren arastir oyle kaliplasmis cumleri sikik sikik saga sola karalamayin.
  4 -5 ... ulusafsata
 10. 9.
  Adam yıllarca parası için haticeye tahammül etmiş olur o kadar.
  2 -2 ... shizi