bugün

insanın ölmesini kim ister ki? yeter ki insan olsun.
ölsün demem ama Sürünsün isterim ben.
hakediyorsa ölsün derdim. ne de olsa bir gün hepimiz ölüp gideceğiz.
eğer bu insan kendinizseniz sorun olmayacak istektir.
bir insanın değil de, toplu olarak pkklıların ölmesini dilerim.
canı gerçekten yanmış, geri dönüşü olmayan yollara başka insanlar tarafından itilmiş insan söylemi.
amaç bahsi geçen kişiye ızdırap çektirmek değildir. "ölüp gitsin, o da kurtulsun biz de" şeklinde bir temennidir.
mesela şu terör belasının sadece askeri operasyonlarla biteceğine sorgusuz sualsiz inanan ergencanlar var ya, ha onlar siktirolup gitsinler çatışsınlar. mümkünse orada geberip gitsinler. hakikaten siktirolup gitsinler ulan yeter! bu ibneler oradaki terörist leşi sayısıyla kendilerini tatmin etsin diye daha kaç can vereceğiz! siktirin gidin ulan!
O insandan iyice nefret etmek ve sonsuza dek ondan kurtulmayı düşünmektir.
kelimelere dökülemez nefret veya çaresizliğin tanrıya dönük serzenişidir.
sevdiğiniz kızdır o kişi. sizi terketmişir, artık paranoyak olursunuz, nerde ne yapıyor diye sürekli kendinize sorarsınız. keşke tanışmasaydım dersiniz ya da keşke ölmüş olsa dersiniz. çünkü ölmüş olsa bir kara toprağın bağrında olacaktır, bileceksinizdir olduğu yeri. ama sağken ve siz ne yaptığını bilmiyorken içiniz acır kimsede anlamaz sizi.

o yüzden ölmesini dilersiniz, en azında mezarında ağlarım ama bilirim hangi elde olduğunu dersiniz. cesaretiniz varsa ve allah korkunuz yoksa siz bunu yapmaya kalkarsınız -yanlıştır ayrıca bunu yapmayı övmüş olmayalım- hata edersiniz. * **
benim keyfim istedigi icin birinin olmesini istemek belki acimasizca ama en azindan öldü zannetmek isterdim.
Artık nasıl lanet bir insansa daha fazla dünyada kalmasını istememe arzusudur.
Haberleri her açtığımda içimden geçiriyorum bu dileği . Hiçbir yargıya saygı duymayan bir insanın varlığının boşluğu karşısında en temel dileğim .
güncel Önemli Başlıklar