bugün

(bkz: tecavüz)
pisi pisine cezaevine girmektir.. (herhalde)
top oynamış çok susamıştım. * * eve dönerken su içebileceğim bir çeşme aradım ama bulamadım. yol kenarındaki terkedilmiş bir sulama tankerinden sağlıklı su içebileceğimi düşündüm. işte tifoya öyle yakalandığımı düşünüyorum. * * *
belden aşağısının felç olmasıdır.
çin yemeği yemek. heleki boğazına düşkün bir insan için kötü bir olaydır. çünkü daha sonra hiç yemek yemeyebilir.
iftiraya uğramasıdır.
herhangi bir uvzunu kaybetmek olabilir. Allah göstermesin.
kişiye göre değişir mesela ben çin yemeğini çok severim.

şaka lan yenir mi o.
insan olarak var oldugu icin bu kadar igrencligi gorebilmesine, yasamasina ve anlayabilmesine ragmen, hala daha "en igrenc olay acaba hangisidir" turunde anketlerin olmasi.

insan misin arkadasim? yok daha igrenc bir durum; evrende yok...
yüz kızartıcı suçtan işten atılmaktır.
(bkz: yüz kızartıcı suç)
dream of sand 2 tane kız arkadaşının evinde kalmaktadır;

gecenin ilerleyen saatlerinde dos salonda tv izlerken evin içerilerinden bir çığlık kopar;

-dos kooooooş!
-yettim gülüm!
-dos odada hamamböceği var öldür at şunuuuu!
-euheuheheh tamam tamam hallederim.iç ses: (hasiktir sıçtık) ek bilgi:(dos kapalı alanda kelebekle bile yan yana duramayan bir insan evladıdır)

kapı kapanır , dos ve hamamböceği romantik dakikalara yelken açarlar ne yapacağını şaşıran dos hamamböceği ile konuşarak anlaşmaya çalışır(sandalyenin üstünden);

-bokunu yiyim kapının altından çık git lan ühühühühüh

dos'un yalvarmaları sonuç vermez hamamböceği yatağın altına girmiştir ve o an dos'un aklına mükemmel bir plan gelir;

-çaaaaaat paaaaat(terlik sesleri)(elde buruşturulmuş bir peçete)

-tamamdır kızlar öldürdüm böceği rahat olun(umarım gecenin sonuna kadar dışarı çıkmazsın pis hayvan!) *
pardon filmindeki gibi bir durum olsa gerek. zorla bir suçun üzerinize yıkılması ve pisi pisine yıllarca hapishanede yatmak.
doğuda görev yaparkan yanınızdaki silah arkadaşınızın olduğu yere rpg-7 atılması ve en iyi tertip arkadaşınızın bacağının kopması. burada ki iğrençlik teröristlerin pusuya yatmasıdır ve arkadaşınızın kanlar içindeki haline dayanamamanızdır.
(bkz: istemeden birini öldürmek)

evet, bir akrabamın arabayla birine çarpması sonucu vuku bulmuş yakın bir tarihte. sehven de olsa gerekli yasal cezayı alacaktır tabiki. ama ömür boyu unutamayacaktır bu yaptığını...
devamli takildiginiz kafede ki allah inandirsin ilik gibi garson kiza aylarca kur yapip sonunda yataga attiginizda hic bir seyin olmamasi ve kus kus yatmaniz.

yok lan bu en utandiginiz anlar basligina yazilacakdi.
tecavüzdür.

çünkü sınırlı kalmaz. devamında iftira, aşağılanma, haksızlığa uğrama, kendini anlatamama ve en sonunda sinirden delirip adam öldürmeyi beraberinde getirebilir.
büyük ihtimalle tecavüzdür. asıl kötü olan ise tecavüze uğradıktan sonra herkesden ''tecavüz kaçınılmazsa, zevk almaya bak'' lafını duymak olmalı herhalde.
sevgilisinin yanında altına yapmak.
iftira ve ihanet.
sadece düşünceleri yüzünden hapse atılmaktan daha iğrenç ne olabilirki.
tecavüzdür.
finalden 100 bekleyip de 0.2 almak...
zıçarken ayağına kıramp girmesidir..öhümm
bu dünyaya doğmak.
kız istenmeye gidildiğide damat adayının sesli gaz çıkarması. *
* *