bugün

aşağılayıcı kelimeler kullanması.
Sürekli kız diye hitap etmesi
Yola tükurmesi
Bir bayanın ağzını yayarak konuşması.
her insan bir kitaptır okumasını bilene.
Kendini öven ve çok konuşan aslında hiçbir şey bilmeyen,sadece görüntüsüne güvenip farklı olduğunu sanan tipler.
Ağzını iki metre açıp sakız çiğnemesi.
(bkz: ağzı açık yemek yemek)
Telefonu açmaması hadi onu geçtim gördükten sonra dönmemesi.
amk lı mamklı konuşmak ve evet üstteki entry de söylenildiği üzere yere tükürmek,çöp atmak.
Sokağa çöp atması.
kusurlarını sürekli yüzüne vurmaya çalışan tipler.
Boş konuşmasıdır. Yeri gelir laflarsın, boş konuşursun, gülersin bu başka. Ciddi bir konu konuşurken söyleyecek tek mantıklı sözü olmamasına rağmen konuşup ortamda dikkat çekmeye çalışmasıdır.
Aklının bacak arasında olması.
paradan çok fazla bahsetmesi.
küfür etmesi..

alkol tüketmesi..

sigara içmesi..

naif ve kibar olmaması..

kinetix giymesi..

daha sayarım da şimdi yine şarj sıkıntısı çekiyorum..
kabalık.

toplum içinde "gereğinden" daha sesli konuşmak
birine gereksiz yere bağırmak
küfür etmek
yere çöp atmak
hiçbir şeyden anlamayıp her şey hakkında yorum yapması.
Bu başlığa bir beyanda bulunmak istemiyordum lakin , bir şey dikkatimi çekti . Arkadaşlarımızın birçoğu küfür etmeyi , insan kalitesini düşürdüğünü iddia etmiş . Şimdi onlara demek istiyorum ki ; Arkadaşlar Türkiye'de yaşıyoruz ve maalesef bu ülkede küfür etmek insanın en doğal hakkıdır , mazur görünüz .
kendi idealleri, ideolojisi olmaması. bulunduğu kabın şeklini alan ideoloji fakiri soytarılardan olması. neysen o ol ulan.
islam düşmanı olması en büyüğü bu bana göre .
Çalışanlara karşı kaba davranması.
insanların zevklerine ve tercihlerine saygı duymaması.
Boş yere övünüp durması.
Her fırsatta parasıyla, zenginliğiyle ve aldığı pahalı şeylerle övünen ve bunu insanların gözüne sokarcasına sergileyen bir insanın kaliteli olma ihtimali sıfırdır. Yazıyla sıfır, rakamla 0. Onun ben parasını pulunu sikeyim amkdmn görgüsüzü.
(bkz: tevazu sahibi olmaması)

gerçi özür dilerim bu orospu çocuğu olduğunu gösterir.
herkese yavşaması. kız erkek fark etmez. değerli olmayan kalite yoksunu insandır. uzak durun.
(bkz: empati yoksunluğu)
Çok konuşması, kendisini övmesi, verdiği sözü tutmaması, kibir sahibi olması.