1. 1.
  olsa insanlık suçu olurdu tabi.
  10 -2 ... akd8
 2. 2.
  ermeni soykırımı bir insanlık suçudur. bu kesin. ama yok böyle bir şey. yada tamam lan, var! yaptık soykırım! yine olsa yine yaparız, ne güzel kırdık lan soyu, kürtlere de yaptık aslında soykırım ama çaktırmıyoruz... bunun mu denmesi bekleniyor acaba. tamam lan, allah kahretsin, yaptık soykırımı. rahatladınız mı, gidip huzurla uyuyun şimdi!

  aslında olması gereken için (bkz: böyle bir şey yok)
  1 -1 ... bad blues band
 3. 3.
  tamam olsa insanlık sucu olsunda, yavrucum yok öle birşey.
  ... jengajenga
 4. 4.
  senelerdir verdiğimiz şehitler adına kılını bile kıpırdatmayan insanların insanlık suçu damgasını vurduğu olay. gerçek dışıdır, komiktir.

  (bkz: yine mi içtin kör olasıca)
  (bkz: zıkkım iç pis ayyaş)
  (bkz: klozete kafan girsin de konusama)
  2 -1 ... yhunuss
 5. 5.
  büyük bir insanlı suçudur. zira olmayan şeyi varetmek en büyük insanlık suçudur.
  ama bundan daha büyük insanlık suçları da var.
  (bkz: bir insanlık suçu olarak trollük)
  1 ... cekilin bakayim
 6. 6.
  1915 senesinde olanlar bir soykırım değil; bir savaş trajedisidir. emperyal güçlerin çıkardığı savaş, çökmekte olan bir imparatorluk olan osmanlı devletinde yaşayan halkları bilerek birbirine karşı kışkırtmıştır. soykırımın kelime anlamını merak edenler, fransa'nın kuzey afrika'da yaptıkları -cezayir, lübnan-, abd'nin kızılderililere ettikleri, almanların 2. dünya savaşında ki eylemlerini irdelemek suretiyle bilgi edinebilir.
  2 ... fikrimfirarda
 7. 7.
  ermenilerin insan gibi yaşarken soykırıma uğradığını iddia edebilecek kadar haysiyetsiz ve şerefsiz olanların derhal cevap vermesi gereken foroğraflar buyrun;

  http://www.dervisan.com/yazi2/ermenifoto.html
  5 -1 ... mudahil
 8. 8.
  (bkz: öldürüldüğü iddia edilen ermenilerin mezarları)
  -2 ... hayrettin gurbuz
 9. 9.
  egemenler devlet sırrı veya devletler arası sırları çok iyi saklarlar. korur ve gizlerler. tc'de belgeler açılıp açıklanmak yerine saklı tutulmuştur. okullarda çocuklara gerçekler çarpıtılarak sunulmuştur. ülkemizdeki katliam ve soykırımları örnek verebilriz. bırakın uluslar arası bir mesele olan ermeni soykırımı'nı ülke içi katliamlar olan dersim, zilan, ağrı katliamları dahi inkar edilmekte, bunlara farklı farklı kılıflar giydirilmektedir.

  ama tarihin ve tarihçiliğin bir de akıl yönü vardır ki bunu sır edip saklamak mümkün değildir.cellatlar sürüsünün bütün olumsuzlukları hafızalar da gizlidir. bu olayı tarihin toz kapmış raflarından indirip bizlere sunanlara teşekkürler. bu soykırımı yapan ve alkış tutan herkesi de şiddetle kınıyorum.
  1 -3 ... ne mutlu insan olabilene
 10. 10.
  enver paşanın saygıyla anılması gereken büyük hizmetidir . soykırım uygulanan ermeni yoktur . iftiradır .

  para koparmak için uydurulmuş hadisedir.
  ... klauss