bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  bir insanı sevmemek için tek sebep olarak ermeni olmasını göstermektir. ırkçılıktır, ayıptır, yazıktır günahtır.

  ermenilerle sınırlandırmamak gerekir de, bütün milletleri yazsak sol çerçevenin amına koyacağımızdan, en belirgin olarak ermenilerden başlayalım.
  2 -3 ... der meister
 2. ?.
  bu eylemi yapan, başkaları onu sırf türk olduğu için sevmeyince ağlar sızlar. gariban edebiyatına soyunur. yapanı faşistlikle suçlar. çünkü aptaldır.
  ırkcılık cok basit bir ideolojidir efendim. internetteki tartışmalara bakın, atatürk ile alay eden youtube videolarının altındaki yorumları inceleyin, ya da forumlardaki türk kürt atışmalarına bakın. hepsinin birer gerizekalı olduğunu anlamak için cok fazla şey bilmeye gerek olmadığını farkedeceksiniz.
  1 -1 ... maktul
 3. ?.
  (bkz: eski dosttan düşman olmaz)
  2 -1 ... mavibaron
 4. 1.
  sürekli onlar tarafından haksızlığa uğratılmış bir milletin tepkisidir. doğrudur ermenilerden çok çekmişizdir hala da çekmekteyizdir. onlara duyulan kinin dışarı çıkmasıdır. bu millet için normaldir. yerindedir.
  1 -2 ... oceann
 5. 2.
  Ermenilerin yaptıklarını, halende yapmakta olduklarını ve yapacaklarını görmemezlikten gelmeyen insandır.
  2 -1 ... mj0y
 6. 3.
  ırkçılıktır.
  1 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi
 7. 4.
  bir insanı kürt, hristiyan, pagan, ateist.. olduğu için sevmemektir. aynı kapıya çıkar, ayrımcılıktır.
  2 -1 ... ashtarte
 8. 5.
  elimden geldiğince ırkçı düşünmeden kararımı ortaya koymak istiyorum lakin ermenilerin zamanında bize yaptıkları gözümün önünden gitmiyor. özellikle asala dönemi ve sevmemek denmese bile hoşlanmıyorum.
  -2 ... acz ve fakr
 9. 6.
  bir insanı sırf ermeni olduğu için sevmeyenleri, yaşadığım mahalleye davet etmekteyim. mahallemin yarısı ermenidir. ermenilerle beraber büyüdüm ben. gelin insaf ve izanlı bir gözle inceleyin kendilerini. pazar günü kiliseye ayine götüreyim sizi. ermeni cocukların sokakta oynadığı oyunları seyredin. ermeni gençlerle tanıştırayım sizi. oturup hep beraber sohbet edelim. aramızda bir fark bulabilirseniz size 100 bin lira vereceğim.

  diaspora ermenilerini çözmek için kendi ırkçılarınızı inceleyiniz. kendi aptallarınıza biraz bakınız. eğer kafanız biraz çalısıyorsa, işin püf noktasını cok rahat algılayabileceksiniz.
  2 ... maktul
 10. 7.
  "ben gerizekalıyım" demenin sözsüz yolu.

  aslında siyahları da sevmeyelim lan, takalım beyaz kukuletaları, yakalım hepsini kazığa bağlayıp.
  3 ... double cross